Jrk nr |
Organisatsiooni/
asutuse nimi |
Osaleja nimi |
Positsioon organisatsioonis või organisatsiooni suhtes (koostööpartner, ekspert) |
|
|
|
|
1. |
Jõgeva vallavalitsus |
Monika Maasing |
valla noorsootöö vanemspesialist |
2.
|
Väike-Maarja Noortekeskus |
Meeli Veia |
juhataja |
3. |
Väike-Maarja Noortekeskus |
Virge Lepa |
noosootöötaja |
4. |
Jõgevamaa Koostöökoda |
Aive Tamm |
tegevjuht |
5. |
Spordiklubi Mustvee |
Anne-Ly Võlli |
|
6. |
MTÜ Saare valla Noorteühing Netit |
Janne Karu |
|
7. |
MTÜ Saare valla Noorteühing Netit |
Kadri Kommer |
|
8. |
MTÜ Jõgeva Valla ANK Ühendus |
Sirle Schneider |
Vaimastvere noorsootöötja |
9. |
Virumaa Koostöökogu |
Aili Ilves |
tegevjuht |
10. |
Miila küla |
Raigo Rebane |
külavanem |
11. |
Sonda vald |
Riia Lemberg |
noorsoo- ja kultuurinõunik |
12. |
MTÜ Jõgeva Valla ANK Ühendus |
Leina Kreek |
noorsootöötaja |
13. |
MTÜ Jõgeva valla ANK Ühendus |
Laidi Grauen |
Siimusti ANK noorsootöötaja |
14. |
Tapa Lastekaitse Ühing |
Ave Pappe |
noosootöötaja |
15. |
|
Karin Uudeküll |
|
16. |
Jõgevamaa Koostöökogu |
Kaire Sardis |
projektijuht |
17. |
Jõgeva Maavalitsus |
Kertu Lindma |
noorsootöö spetsialist |
18. |
Torma Vallavalitsus |
Katrin Raidmaa |
noorsootöö spetsialist |
19. |
Põllumajandusministeerium |
Katre Kets |
|
20. |
Avatud Hellenurme Noortekeskus |
Kadi Voolaid |
|
21. |
Karula Vallavalitsus |
Sirly Solo |
noorsootöötaja |
22. |
Põltsamaa Vallavalitsus |
Rita Kaasik |
noorsootööspetsialist |
23. |
Pajusi Vallavalitsus |
Merle Tänav |
sotsiaaltöö spetsialist |
24. |
Kumna Küla Selts |
Rainer Ottis |
juhatuse liige |
25. |
Sauga Vallavalitsus |
Ivika Uslov |
noortekeskuse juht |
26. |
Koonga Valla noorteseltsing |
Marek Luige |
|
27. |
Türi
|
Erika Teras |
noorsootöötaja |
28. |
Türi |
Sulo Särkinen |
noorsootöötaja |
29. |
|
Mihkel Kihva |
|
30. |
Tapa Lastekaitse Ühing |
Ivar Augasmägi |
noosootöötaja |
31. |
Haridus- ja Teadusministeerium |
Katrin Olt |
Noorteosakonna peaekspert |
32. |
Kehra Sotsiaalkeskus |
Marge Aasalaid |
juhataja |
33. |
Kehra Noortekeskus |
Kadi Ellus |
noortejuht |
34. |
Kehra Noortekeskus |
Janne Juksaar |
noortejuht |
35. |
Alavere Noortekeskus |
Maila Aljasmäe |
noortejuht |
36. |
Imavere Vallavalitsus |
Reima Nõmmik |
noorsootöötaja |
37. |
Imavere Vallavalitsus |
Marta Schönberg |
|
38. |
Türi Lastekaitse Ühing |
Miret Raadiku |
ühingu liige |
39. |
Juuru Gümnaasium |
Eli Sukles |
huvijuht |
40. |
Juuru Gümnaasium |
Ave Altmäe |
projektijuht |
41. |
Puurmani |
Raina Rumvolt |
|
42. |
Puurmani |
täpsustamisel |
|
43. |
Puurmani |
täpsustamisel |
|
44. |
Puurmani |
täpsustamisel |
|
45. |
Pärnu Lahe Partnerluskogu |
Ardo Lünekund |
|
46. |
Noorteliikumine MEN |
Madle Sirel |
|
47. |
Noorteliikumine MEN |
Marie Reinike |
|
48. |
Noorteuuringud ja Eesti Noorsoo Instituut |
Marti Taru |
noorte olukorra seiresüsteemi analüütik ja noorteuuringute suunajuht |
49. |
Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus |
Heli Erik |
tegevjuht |
50. |
Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus |
Annika Ladva |
|
51. |
Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus |
Indrek Palu |
Karksi-Nuia noortekeskuse juhataja |
52. |
Viljandimaa |
täpsustamisel |
|
53. |
Viljandimaa |
täpsustamisel |
|
54. |
Viljandimaa |
täpsustamisel |
|
55. |
Külaliikumine Kodukant |
Heleriin Jõesalu |
|
56. |
Külaliikumine Kodukant |
Mai Kolnes |
Kodukandi koolituskeskuse juhataja |
57. |
Külaliikumine Kodukant |
Deivi Sarapson |
juhatuse liige |
58. |
Laeva kultuurimaja |
Piret Maasik |
juhataja |
59. |
Noorteühing Eesti 4H |
Ragnar Kekkonen |
juhatuse liige |
60. |
Kehtna Vallavalitsus |
Kaire Soomets |
noorsootööspetsialist |
61. |
Maamajadnuse Infokeskus |
Krista Kõiv |
maaelu- ja kalandusvõrgustiku osakonna juhataja |
62. |
Maamajanduse Infokeskus |
Ave Bremse |
maaeluvõrgustiku büroo juhataja |
63. |
Maamajanduse Infokeskus |
Meeri Klooren |
maaeluvõrgustiku büroo juhtivspetsialist |
64. |
Maamajanduse Infokeskus |
Erik Lööper |
maaeluvõrgustiku büroo juhtivspetsialist |
|
-- |
--------------------------- |
|