KONVERENTSI PROGRAMM
REEDE, 13. juuli 2012
|
8.00 |
Registreerimine |
8.30 |
Tervituskohv |
9.00 - 9.35 |
KONVERENTSI AVAMINE |
9.00 |
Europa Komisjoni sissejuhatus |
9.05 |
Dacian CIOLOȘ - Euroopa Komisjoni põllumjandusvolinik
|
9.15 |
Sofoclis ALETRARIS - Küprose põllumajanduse, loodusressursside ja keskkonnaminister |
9.25 |
Czeslaw SIEKIERSKI - Euroopa Parlamendi põllumajanduse ja maaelu arengu komitee aseesimees |
9.35 - 11.00 |
PLENAARSESSIOON |
Moderaator: |
José Manuel SILVA RODRIGUEZ - Põllumajanduse ja maaelu arengu Peadirektoraadi direktor |
Esinejad: |
João PACHECO - Põllumajanduse ja maaelu arengu Peadirektoraadi asedirektor
Hervé GUYOMARD - Prantsusmaa Riikliku Põllumajandusuuringute Instituudi direktor (Institut National Recherche Agricole)
David BALDOCK - Euroopa Keskkonnapoliitika Instituudi direktor (Institute for European Environmental Policy)
Teresa PINTO-CORREIA - Vahemere Põllumajanduse ja Keskkonnateaduste Instituudi direktor (Institute for Mediterranean Agrarian and Environmental Sciences - ICAAM), Evora Ülikool, Portugal
Ken ASH - OECD turu ja põllumajanduse direktoraadi direktor |
11.00 - 11.30 |
Kohvipaus |
11.30 - 13.00 |
TÖÖGRUPPIDE I SESSIOON
|
TÖÖGRUPP 1 - ÜPP ja TOIDUOHUTUS
|
Juhataja: |
Hervé GUYOMARD - Prantsusmaa Riikliku Põllumajandusuuringute Instituudi direktor (Institut National Recherche Agricole) |
Esinejad: |
Tassos HANIOTIS - DG AGRI majandusanalüüside ja hindamise üksuse direktor
Dominique VAN DER MENSBRUGGHE - FAO vanem majandusanalüütik/ ülemaailmsete uuringute meeskonna juht
Luca SALVATICI - Rooma Ülikooli professor |
Raportöör: |
Alessandro SORRENTINO - Tuscia Ülikooli majandusprofessor, IT |
TÖÖGRUPP 2 - ÜPP ja LOODUSRESSURSID |
Juhataja: |
David BALDOCK - Euroopa Keskkonnapoliitika Instituudi direktor (Institute for European Environmental Policy) |
Esinejad: |
Martin SCHEELE - DG AGRI geneetiliste ressursside ja Euroopa Innovatsioonipartnerluse üksuse juht
Ariel BRUNNER - BirdLife Europe juht
Eugénia POMMARET - FNSEA Keskkonna direktor, FR |
Raportöör: |
Peter NOWICKI - Wageningeni Põllumajandusuuringute Instituudi direktor, Holland |
TÖÖGRUPP 3 - ÜPP ja TERRITORIAALNE TASAKAAL |
Juhataja: |
Teresa PINTO-CORREIA - Vahemere Põllumajanduse ja Keskkonnateaduste Instituudi direktor (Institute for Mediterranean Agrarian and Environmental Sciences - ICAAM), Evora Ülikool, Portugal |
Esinejad: |
Josefine LORIZ-HOFFMANN - DG Agri maaelu arengu jätkusuutlikkuse üksuse juht
Eduardo MOYANO - Sotsiaaluuringute Instituudi direktor (IESA), ES
Petri RINNE - ELARD presidentR
|
Raportöör: |
Adrian NEAL - Euroopa maaelu arengu võrgustiku Kontaktpunkti juht |
13.00 - 14.30 |
Lõunapaus |
14.30 - 16.00 |
TÖÖGRUPPIDE II SESSIOON |
TÖÖGRUPP 1 - ÜPP ja TOIDUOHUTUS |
Juhataja: |
Hervé GUYOMARD - Prantsusmaa Riikliku Põllumajandusuuringute Instituudi direktor (Institut National Recherche Agricole) |
Esinejad: |
Eric DRIVER - CEJA, EL noortalunikud
Susanne LANGGUTH - ELi toidutööstusorganisatsiooni FoodDrinkEurope põllumajanduspoliitika grupi eesistuja
Sébastien TREYER - Programmidirektor, Institut du développement durable et des relations internationales, FR
|
Raportöör: |
Alessandro SORRENTINO - Tuscia ülikooli majandusprofessor, IT |
TÖÖGRUPP 2 - ÜPP ja LOODUSRESSURSID |
Juhataja: |
David BALDOCK - Euroopa Keskkonnapoliitika Instituudi direktor (Institute for European Environmental Policy) |
Esinejad: |
Rainer OPPERMANN - Saksamaa Põllumajanduse ja Keskkonnainsituudi (IFAB) direktor
Thomas BERTILSSON - Copa liige, talunike grupi esimees
Jan BLAGGE - Uurija, Wgenigeni Põllumajandusuuringute Instituut, Holland
|
Raportöör: |
Peter NOWICKI - Wageningeni Põllumajandusuuringute Instituudi direktor, Holland |
TÖÖGRUPP 3 - ÜPP ja TERRITORIAALNE TASAKAAL |
Juhataja: |
Teresa PINTO-CORREIA - Vahemere Põllumajanduse ja Keskkonnateaduste Instituudi direktor (Institute for Mediterranean Agrarian and Environmental Sciences - ICAAM), Evora Ülikool, Portugal |
Esinejad: |
Otman SEIBERT - professor, põllumajanduse ja maaelua rengu professor, Weihenstephan-Triesdorfi Ülikool, DE
Goran SOSTER - PREPARE võrgustiku koordinaator
Robert LUKESCH -ÖÄR Regional Consulting, AT
|
Raportöör: |
Adrian NEAL - Euroopa maaelu arengu võrgustiku Kontaktpunkti juht |
16.00 - 16.30 |
Kohvipaus |
16.30-18.00 |
KONVERENTSI LÕPETAMINE: PLENAARSESSIOON
|
16.30 |
Töögruppide kokkuvõtted raportööride poolt ja arutelu |
17.30 |
Czeslaw SIEKIERSKI - Euroopa Parlamendi põllumajanduse ja maaelu arengu komitee aseesimees
|
17.40 |
Sofoclis ALETRARIS - Küprose põllumajanduse, loodusressursside ja keskkonnaminister |
17.50 - 18.00 |
Dacian CIOLOȘ - Euroopa Komisjoni põllumjandusvolinik |