Place: Maamajanduse Infokeskus, Jäneda, Lääne-Virumaa
Registreerunute nimekiri |
Viimati muudetud: 24.03.2017
1. | Heiki Sepp | PRIA arendusbüroo |
2. | Kristiina Tammets | Tartumaa Arendusselts |
3. | Kerli Lambing | MTÜ Lääne-Harju Koostöökogu |
4. | Viljar Värk | PRIA arendusbüroo |
5. | Ilmi Aksli | Hiidlaste Koostöökogu MTÜ |
6. | Lii Roosa | MTÜ Peipsi-Alutaguse Koostöökoda |
7. | Ede Teinbas | Lääne-Harju Koostöökogu |
8. | Kristi Palm | PRIA LEADER toetuste büroo |
9. | Kaja Karlson | MTÜ Kodukant Läänemaa |
10. | Ene Sarapuu | Kodukant Läänemaa |
11. | Helen Allika | Peipsi-Alutaguse Koostöökoda |
12. | Anneli Roosalu | Mulgimaa Arenduskoda |
13. | Aino Viinapuu | Rohelise Jõemaa Koostöökogu |
14. | Maarja Männiste | Maaeluministeerium |
15. | Raili Uibopuu | Mulgimaa Arenduskoda |
16. | Piret Koorep | Mulgimaa Arenduskoda |
17. | Jaak Vitsur | Raplamaa Partnerluskogu |
18. | Iris Haiba | Raplamaa Partnerluskogu |
19. | Ester Velliste | MTÜ Lõuna-Järvamaa Koostöökogu |
20. | Riina Trumm | MTÜ Lõuna-Järvamaa Koostöökogu |
21. | Terje Aus | Saarte Koostöökogu |
22. | Tiina Vilu | MTÜ Arenduskoda |
23. | Heiki Vuntus | MTÜ Arenduskoda |
24. | Aime Ilves | PRIA LEADER toetuste büroo |
25. | Elle Allik | MTÜ PAIK |
26. | Rauno Aun | PRIA arendusbüroo |
27. | Margit Merila | Pärnu Lahe Partnerluskogu MTÜ |
28. | Aiki Schneider | PRIA juriidiline osakond |
29. | Aivar Niinemägi | MTÜ PAIK |
30. | Kadri Püü | Tartumaa Arendusselts |
31. | Annika Jõks | Nelja Valla Kogu |
32. | Anu Altmets | Nelja Valla Kogu |
33. | Annika Parm | Rohelise Jõemaa Koostöökogu |
34. | Rita Illak | PRIA LEADER toetuste büroo |
35. | Kersti Vill-Sulp | PRIA LEADER toetuste büroo |
36. | Elsa Hundt | MTÜ Partnerid |
37. | Liivi Harf | |
38. | Sandra Toomik | PRIA LEADER toetuste büroo |
39. | Tiina Mölder | PRIA LEADER toetuste büroo |
40. | Sirli Tamm | PRIA LEADER toetuste büroo |
41. | Malle Mandel | PRIA LEADER toetuste büroo |
42. | Ott Penek | MTÜ Virumaa Koostöökogu |
43. | Kadri Kuusmik | MTÜ Virumaa Koostöökogu |
44. | Tiina Ivask | Valgamaa Partnerluskogu |
45. | Taavi Kurvits | PRIA LEADER toetuste büroo |
46. | Anneli Kimmel | Maaeluministeerium |
47. | Silva Anspal | MTÜ Järva Arengu Partnerid |
48. | Ivar Ansper | MTÜ Saarte Koostöökogu |
49. | Aive Tamm | Jõgevamaa Koostöökoda |
50. | Carmen Kressa | Põhja-Harju Koostöökogu |
51. | Margit Pärtel | Põhja-Harju Koostöökogu |
52. | Ülle Marits | MTÜ Kirdeanniku Koostöökogu |
53. | Signe Müür | MTÜ Kirderanniku Koostöökogu |
54. | Marje Ääremaa | PRIA LEADER toetuste büroo |
55. | Piret Leskova | Eesti Leader Liit |
56. | Mercedes Merimaa | Pärnu Lahe Partnerluskogu |
57. | Ester Valdvee | Maamajanduse Infokeskus |
58. | Erik Lööper | Maamajanduse Infokeskus |
59. | Ave Bremse | Maamajanduse Infokeskus |
60. | Ülle Lukas | PRIA regioonide osakond |
61. | Krista Kõiv | Maamajanduse Infokeskus |
62. | Sulvi Munk | Saarte Koostöökogu |
63. | Sulev Valner | Rahandusministeeriumi regionaalhalduse osakond |
64. | Kristine Hindriks | Maaeluministeerium |