28. - 29. jaanuar 2010 – Leader meetme püsihindamise ja strateegia arendamise käsiraamatut tutvustavale seminarile registreerunud osalejad:
26. jaanuar seisuga
Jrk nr |
Osaleja nimi |
Organisatsiooni/ asutuse nimi |
Positsioon organisatsioonis või organisatsiooni suhtes (koostööpartner, ekspert) |
1. | Jaak Vitsur | Raplamaa Partnerluskogu | tegevjuht (osaleb 28.jaanuaril) |
2. | Maimu Niitsoo | Raplamaa Partnerluskogu | projektiekspert (osaleb 28. jaanuaril) |
3. | Elle Allik | PAIK | nõustaja |
4. | Aivar Niinemägi | PAIK | tegevjuht (osaleb 29. jaanuaril) |
5. | Signe Zupsmann | Piiriveere Liider | projektijuht |
6. | Airi Purge | Piiriveere Liider | projektiassistent |
7. | Malle Rooba | Järva Arengu Partnerid | juhatuse esimees |
8. | Silva Anspal | Järva Arengu Partnerid | tegevjuht |
9. | Tiina Ivask | Valgamaa Partnerluskogu | tegevjuht |
10. | Aile Viks | Valgamaa Partnerluskogu | koordinaator |
11. | Ülle Leesmaa | Lõuna-Järvamaa Koostöökogu | tegevjuht (osaleb 29. jaanuaril) |
12. | Kristiina Liimand | Tartumaa Arendusselts | tegevjuht |
13. | Liilia Raimets | Tartumaa Arendusselts | raamatupidaja |
14. | Heiki Vuntus | Arenduskoda | tegevjuht |
15. | Tiina Vilu | Arenduskoda | projektitaotluste nõustaja |
16. | Mai Kolnes | Võrumaa Partnerluskogu | tegevjuht |
17. | Koit Kelder | Saarte Koostöökogu | tegevjuht |
18. | Arno Kannike | Põhja-Harju Koostöökoda | tegevjuht |
19. | Marika Kose | Pärnu Lahe Partnerluskogu | meetmespetsialist |
20. | Karl Õmblus | Võrtsjärve Ühendus | tegevjuht |
21. | Aili Ilves | Virumaa Koostöökogu | tegevjuht |
22. | Ene Sarapuu | Kodukant Läänemaa | tegevjuht |
23 | Indrek Tammoja | Kodukant Läänemaa | juhiabi |
24. | Imbi Nurmoja | Hiidlaste Koostöökogu | tegevuskeskuse nõustaja |
25. | Üllar Padari | Hiidlaste Koostöökogu | juhatuse esimees |
26. | Ülle Marits | Kirderanniku Koostöökogu | tegevjuht |
27. | Meelis Kaljurand | Kirderanniku Koostöökogu | juhatuse liige |
28. | Demis Voss | Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus | konsultant (osaleb 28.jaanuaril) |
29. | Piret Leskova | Mulgimaa Arenduskoda | tegevjuht |
30. | Ene Saar | Mulgimaa Arenduskoda | juhatuse esimees |
31. | Jõgevamaa Koostöökoda | Aive Tamm | tegevjuht |
32. | Jõgevamaa Koostöökoda | Reet Alev | juhatuse liige (osaleb 29.jaanuaril) |
33. | Nelja Valla Kogu | Deiw Rahumägi | tegevjuht |
34. | Nelja Valla Kogu | Mihkel Pukk | juhatuse liige |
35. | Põhja-Harju Koostöökogu | Veikko Juusu | hindamiskomisjoni liige |
36. | Põhja-Harju Koostöökogu | Enno Selirand | juhatuse liige |
37. | Ida-Harju Koostöökoda | Tiina Sergo | juhatuse esimees |
38. | Ida-Harju Koostöökoda | Marge Tõnisson | koordinaator-assistent |
39. | Võrtsjärve Ühendus | Aivar Kuuskvere | juhatuse esimees |
40. | Lääne-Harju Koostöökogu | Lilian Saage | juhatuse esimees |
41. | Põlvamaa Partnerluskogu | täpsustamisel | (osaleb 28. jaanuaril) |
42. | Partnerid | Mare Sikkut | tegevjuht |
43. | Mati Mõtte | Eesti Maaülikool |
maamajanduse uuringute ja analüüsi osakonna juhataja |
44. | Risto Räisa | Eesti Maaülikool | maamajanduse uuringute ja analüüsi osakonna juhtivspetsialist |
45. | Kersti Aro | Eesti Maaülikool | maamajanduse uuringute ja analüüsi osakonna juhtivspetsialist |
46. | Rivo Noorkõiv | OÜ Geomedia | juhatuse esimees (osaleb 29. jaanuaril) |
47. | Ülo Randaru | OÜ Geomedia | projektijuht (osaleb 29. jaanuaril) |
48. | Katre Kets | Põllumajandusministeerium | maaelu arengu osakonna kohaliku arengu ja elukeskkonna büroo peaspetsialist |
49. | Krista Kõiv | Maamajanduse Infokeskus | maaelu- ja kalandusvõrgustiku osakonna juhataja |
50. | Ave Bremse | Maamajanduse Infokeskus | maaeluvõrgustiku büroo juhataja |
_________________ | _________________________ | ______________________________ |
Viimati muudetud: 13.03.2010