MAAELUVÕRGUSTIK: Leader infopäev (2011/3)
Toimumisaeg: 02.09.2011
Toimumiskoht: Maamajanduse Infokeskus, Jäneda, Lääne-Virumaa
Reedel, 02. septembril 2011, korraldab Maamajanduse Infokeskus Jänedal Maamajanduse Infokeskuse suures saalis Leader kohalikele tegevusgruppidele infopäeva.
Infopäevale registreerimine kuni 29. augustini 2011.a. k.o. veebilehel.
|
|
Tegevusgruppidele, kes ei ole veel kättesaanud tükiseid: Leaderi EDU (inglise keeles), "Märka Leaderit" ja Põllumajandusministeeriumi poolt koostatud Eesti Leaderit tutvustavad kolmes keeles rahvusvahelise koostöö infovoldikud - palume pöörduda kas Meeri Klooreni või Reve Lamburi poole. |
Rahvusvahelise koostöö trükiste kohta www.maainfo.ee/index.php ja Põllumajandusministeeriumi veebil www.agri.ee/leader/
Ürituse pildid www.maainfo.ee/index.php
PÄEVAKAVA
REEDE, 02. september 2011
|
9.30 - 10.00
|
Kogunemine ja tervituskohv
|
10.00 - 10.10
|
Infopäeva sissejuhatus – Krista Kõiv ja Ester Valdvee, Maamajanduse Infokeskus, maaeluvõrgustiku üksus
|
|
Leader meetme rakendamise jooksvad küsimused |
10.10 - 11.00
|
Kommentaarid ja selgitused 25. juulil 2011 jõustunud Leader määruse muudatustele – Konstantin Mihhejev, Põllumajandusministeerium kohaliku algatuse ja elukeskkonna büroo
- Ettekanne "Leader määruse muudatustest. Määrus 92 vs. Määrus 68"
|
11.00 - 11.30 |
Euroopa Kontrollikoja auditist (5.-9.09.2011), soovitused tegevusgruppidele – Sigrid Saluri, PRIA siseauditi osakond ja Põllumajandusministeerium |
11.30 - 12.30 |
Leader-meetme taotluste hetkeseisust PRIA-s; PRIA soovitused ja tähelepanekud – PRIA Leader toetuste büroo - Maria Sarv, Anneli Saaroja ja Marek Treufeldt, PRIA Leader büroo
- Ettekanne Leader-meetme rakendamise hetkeseis, soovitused ja tähelepanekud ning vaidementlusest
|
12.30 - 13.30 |
Lõunapaus |
13.30 - 14.00 |
Vaidemenetlus PRIAs – PRIA |
|
Kohaliku arengu strateegiad, koolitused, arutelu |
14.00 - 14.20 |
Kohaliku arengu strateegia rakendamine Rohelise Jõemaa Koostöökogu piirkonnas – Merle Adams, Rohelise Jõemaa Koostöökogu tegevjuht |
14.20 - 14.40
|
Kohaliku arengu strateegia rakendamine Saarte Koostöökogu piirkonnas – Koit Kelder, Saarte Koostöökogu tegevjuht
- Ettekanne "Kohaliku arengu strateegia rakendamine Saarte Koostöökogu piirkonnas"
|
14.40 - 15.10 |
Strateegiate kvaliteedist, uute strateegiate koostamisest, ERND Leader allkomitee uus fookusgrupp – kohaliku arengu strateegiad - Vivia Aunapuu-Lents, Põllumajandusministeerium ja Ave Bremse, Maamajanduse Infokeskus
- Ettekanne "Leaderi tulevik" Vivia Aunapuu-Lents, Põllumajandusministeerium
|
15.10 - 15.40 |
2011.a novembrikuusse planeeritav koolitus / ajurünnak „Kuidas saada Leader-meetme menetlusprotsess kiiremaks?" (probleemid, lahendused) - Krista Kõiv, Maamajanduse Infokeskus
- Eesti maaeluvõrgustiku tegevused 2011 – 2012 KOOLITUS- ja TEGEVUSPLAANI PROJEKT (esitlemiseks ja arutamiseks 2. septembri 2011 Leader infopäeval)
|
15.40 - 16.10 |
Arutelu ja kohvipaus |
16.10 |
Infopäeva lõpetamine |
Krista Kõiv, kk@maainfo.ee, telefon: 511 2562; Ester Valdvee, e-post ester@maainfo.ee, telefon: 384 9702, 513 9984.
Ürituse läbiviimine on toetatud Maaelu arengukava 2007 – 2013 tehnilise abi vahenditest maaeluvõrgustiku tegevusele. Üritus on registreeritud osalejatele tasuta.
Viimati muudetud: 15.03.2012
Hoiatus! Vabu kohti hetkel ei ole.
1. |
Kaire Sardis |
Jõgevamaa koostöökoda |
2. |
Piret Leskova |
MTÜ Mulgimaa Arenduskoda |
3. |
Raili Uibopuu |
MTÜ Mulgimaa Arenduskoda |
4. |
Tiina Sergo |
MTÜ Ida-Harju Koostöökoda |
5. |
Aive Tamm |
Jõgevamaa Koostöökoda |
6. |
Ene Saar |
MTÜ Mulgimaa Arenduskoda |
7. |
Merle Pussak |
MTÜ Ida-Harju Koostöökoda |
8. |
Aili Ilves |
MTÜ Virumaa Koostöökogu |
9. |
Ott Penek |
MTÜ Virumaa Koostöökogu |
10. |
Mihkel Meidla |
Valgamaa Partnerluskogu |
11. |
Heiki Vuntus |
Arenduskoda |
12. |
Tiina Vilu |
Arenduskoda |
13. |
Lii Roosa |
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda |
14. |
Helen Allika |
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda |
15. |
Jaak Vitsur |
Raplamaa Partnerluskogu |
16. |
Iris Haiba |
Raplamaa Partnerluskogu |
17. |
Ene Sarapuu |
Kodukant Läänemaa |
18. |
Tiiu Aavik |
Kodukant Läänemaa |
19. |
Kristiina Liimand |
Tartumaa Arendusselts |
20. |
Elle Allik |
Mittetulundusühing PAIK |
21. |
Ester Valdvee |
Maamajanduse Infokeskus |
22. |
Kertu Langinen |
Mittetulundusühing PAIK |
23. |
Malle Rooba |
Järva Arengu Partnerid |
24. |
Reet Uusatal |
Järva Arengu Partnerid |
25. |
Sigrid Saluri |
PRIA |
26. |
Deiw Rahumägi |
Nelja Valla Kogu |
27. |
Eva Pukk |
Nelja Valla Kogu |
28. |
Annika Köösel |
Rohelise Jõemaa Koostöökogu |
29. |
Merle Adams |
Rohelise Jõemaa Koostöökogu |
30. |
Tiiu Rüütle |
Põlvamaa Partnerluskogu |
31. |
Ülle Leesmaa |
MTÜ Lõuna-Järvamaa Koostöökogu |
32. |
Ülle Marits |
MTÜ Kirderanniku Koostöökogu |
33. |
Ave Heek |
MTÜ Kirderanniku Koostöökogu |
34. |
Signe Zupsmann |
Piiriveere Liider |
35. |
Veiko Maastik |
MTÜ Piiriveere Liider |
36. |
Mercedes Merimaa |
Pärnu Lahe Partnerluskogu |
37. |
Margit Merila |
Pärnu Lahe Partnerluskogu |
38. |
Koidu Kuura |
Pärnu Lahe Partnerluskogu |
39. |
Karina Kaarepere |
Jõgevamaa Koostöökoda |
40. |
Karl Õmblus |
Võrtsjärve Ühendus |
41. |
Heili Kaljuste |
Raplamaa Partnerluskogu |
42. |
Terje Aus |
Saarte Koostöökogu |
43. |
Annika Jõks |
Lääne - Harju Koostöökogu |
44. |
Leo Kütt |
Piiriveere Liider |
45. |
Konstantin Mihhejev |
Põllumajandusministeerium |
46. |
Elsa Hundt |
MTÜ Partnerid |
47. |
Arno Kannike |
Põhja - Harju Koostöökogu |
48. |
Larissa Mandel |
Kodukant Läänemaa |
49. |
Lea Lai |
Kodukant Läänemaa |
50. |
Vivia Aunapuu-Lents |
Põllumajandusministeerium |
51. |
Triin Aarna |
Põllumajandusministeerium |
52. |
Tauno Telvik |
Hiidlaste Koostöökogu |
53. |
Reet Kokovkin |
Hiidlaste Koostöökogu |
54. |
Siret Merisalu |
MTÜ Lõuna-Järvamaa Koostöökogu |
55. |
Ester Velliste |
MTÜ Lõuna-Järvamaa Koostöökogu |
56. |
Krista Kõiv |
Maamajanduse Infokeskus |
57. |
Saima Värton |
Põlvamaa Partnerluskogu |
58. |
Liina Vähi |
Võrumaa Partnerluskogu |
59. |
Haimar Sokk |
Võrumaa Partnerluskogu |
60. |
Ülle Urbanik |
Võrumaa Partnerluskogu |
61. |
Ave Bremse |
Maamajanduse Infokeskus |
62. |
Maria Sarv |
PRIA |
63. |
Sigmar Suu |
Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet |
64. |
Marek Treufeldt |
PRIA |
65. |
Koit Kelder |
Saarte Koostöökogu |
66. |
Mati Kepp |
Jõgeva Koostöökoda |
67. |
Silva Anspal |
Järva Arengu Partnerid |
68. |
Kaja Allilender |
Tartumaa Arendusselts/Peipsimaa |
69. |
Vahur Leemets |
MTÜ Arenduskoda |
70. |
Helene Kõiv |
Maamajanduse Infokeskus |
71. |
Aivar Niinemägi |
Mittetulundusühing PAIK |
72. |
Mare Sikkut |
MTÜ Partnerid |
73. |
Anneli Saaroja |
PRIA |
74. |
Margit Pärtel |
Põhja-Harju Koostöökogu |