1. |
Roosi Soosaar |
MTÜ Põllukultuuride klaster |
2. |
Kaja Piirfeldt |
Remmelgamaa OÜ |
3. |
Annika Oras |
Kääpa OTT |
4. |
Arli Toompuu |
MTÜ Metsküla Küla Selts, MTÜ Metsküla Lastehoid |
5. |
Sirje Kuusik |
Kuusiku loodustalu |
6. |
Jaak Vitsur |
Raplamaa Partnerluskogu |
7. |
Kerli ATS |
Eestimaa Talupidajate Keskliit |
8. |
Ülle Marits |
MTÜ Kohalik Toit |
9. |
Margus Paalo |
MTÜ Kirderanniku Koostöökogu |
10. |
Signe Müür |
MTÜ Kirderanniku Koostöökogu |
11. |
Kaido Seppar |
MTÜ Kirderanniku Koostöökogu |
12. |
Lagle Porovardja |
Põllumeeste ühistu KEVILI |
13. |
Meelis Annus |
Põllumeeste ühistu KEVILI |
14. |
Elle Allik |
PAIK MTÜ |
15. |
Rafael Milerman |
Lääne-Harju Koostöökogu |
16. |
Terje Aus |
Saarte Koostöökogu |
17. |
Kristel Jalak |
DevelopDesign |
18. |
Sven Aluste |
Equilibre MTÜ |
19. |
Kerli Lambing |
Lääne-Harju Koostöökogu |
20. |
Hele Aluste |
Equilibre MTÜ |
21. |
Aivar Kokk |
Riigikogu maaelukomisjon |
22. |
Külli Kaare |
Maaeluministeerium |
23. |
Sirje Vällmann |
ETNA Eestimaal MTÜ |
24. |
Siim Riisenberg |
Kehtna Mõisa OÜ |
25. |
Heiki Pajur |
Põllumajandusamet |
26. |
Reena Osolin |
Maaeluministeerium |
27. |
Joosep Lukk |
Maaeluministeerium |
28. |
Katrin Rannik |
Maaeluministeerium |
29. |
Vivia Aunapuu-Lents |
Maaeluministeerium ja ENRD |
30. |
Eda Gross |
Räpina Aianduskool |
31. |
Kertu Kärk |
Maaeluministeerium |
32. |
Liisi Kuivjõgi |
A - ORBU OÜ |
33. |
Helena Pärenson |
Maaeluministeerium |
34. |
Sulvi Munk |
Saarte Koostöökogu MTÜ |
35. |
Toomas Trapido |
Eesti Ökokogukondade Ühendus/Gaia Akadeemia |
36. |
Kai Ups |
Lepikuturism OÜ |
37. |
Indrek Ups |
Lepikuturism OÜ |
38. |
Kristel Maidre |
Maaeluministeerium |
39. |
Ere Ploomipuu |
Põllumajandusuuringute Keskus |
40. |
Margit Pärtel |
Põhja-Harju Koostöökogu |
41. |
KADRI-AIJA VIIK |
Ühinenud Metsaomanikud MTÜ |
42. |
Arno Kannike |
MTÜ Põhja -Harju Koostöökogu |
43. |
Marika Kose |
PLPK / Eesti Maaülikool |
44. |
Tiina Raudmäe |
Lääne-Viru Maanaiste Liit |
45. |
Jaanus Raidlo |
Lääne-Viru Maanaiste Liit |
46. |
Liia Lust |
Jõgevamaa Koostöökoda |
47. |
Vaike Niklus |
Jõgevamaa Kodukandi Ühendus |
48. |
Krista Habakukk |
Eesti Külaliikumine Kodukant |
49. |
Rein Saar |
Eesti Külaliikumine Kodukant |
50. |
Ants Kuningas |
Eesti Külaliikumine Kodukant |
51. |
Kristel Trell |
Eesti Külaliikumine Kodukant |
52. |
Hiie Lainela |
Soometsa Külaselts |
53. |
Kadi Viidik |
Lepikuturism OÜ |
54. |
Angelika Asper |
Kloostrimetsa Fideikomiss UÜ |
55. |
Ando Eelmaa |
Kloostrimetsa Fideikomiss UÜ |
56. |
Raimo Ronimois |
MTÜ Tartu Rattamatkad |
57. |
Peeter Vihma |
|
58. |
Elen Peetsmann |
Eesti Maaülikooli Mahekeskus |
59. |
Karin Sepp |
|
60. |
Pille Koorberg |
Põllumajandusuuringute Keskus |
61. |
Roomet Sõrmus |
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda |
62. |
Illar Lemetti |
Maaeluministeerium |
63. |
Malle Lind |
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda |
64. |
Tanel Talve |
MTÜ Voose Kõrts |
65. |
Tiina Sergo |
Ida-Harju Koostöökoda |
66. |
Maris Tõnuri |
Erametsakeskus SA |
67. |
Andrek Põllumäe |
Metsajõe puhkemaja OÜ |
68. |
Omar Jõpiselg |
Hiiumaa vallavalitsus |
69. |
Anu Hellenurme |
Anu Ait OÜ |
70. |
Kairi Länts |
Metsajõe puhkemaja OÜ |
71. |
Airi Vetemaa |
Mahepõllumajanduse Koostöökogu |
72. |
Piret Leskova |
MTÜ Loomise Maailm |
73. |
Veeve Kaasik |
Maaelu Edendamise Sihtasutus |
74. |
Valdek Kaasik |
- |
75. |
Kadri Leivategija |
MTÜ Kabli Festival |
76. |
Eveli Loorents |
MTÜ Kabli Festival |
77. |
Kaie Altmets |
Farmstop OÜ / Nordikcraft OÜ |
78. |
Kalev Altmets |
Farmstop OÜ / Nordikcraft OÜ |
79. |
Paavo Vaher |
MTÜ Kabli festival |
80. |
Piret Ilves |
PRIA |
81. |
Barbi Maramaa |
Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet |
82. |
Ülle Särgava |
Riigikogu maaelukomisjon |
83. |
Karolin Lillemäe |
Maaeluministeerium |
84. |
Triin Luksepp |
Aiandusklaster MTÜ |
85. |
Merit Mikk |
Mahepõllumajanduse Koostöökogu |
86. |
Silvia Rõigas |
MTÜ Tartu Rattamatkad |
87. |
Aare Rebban |
Viru Toidu liige |
88. |
Piret Pihel |
MTÜ Lehtse Kultuuri Selts |
89. |
Leelo Jürimaa |
MTÜ Lehtse KUltuuri Selts |
90. |
Meeli Rebane |
MTÜ Lehtse Kultuuri Selts |
91. |
Eve Oidekivi |
MTÜ Lehtse Kultuuri Selts |
92. |
Kaido Väljaots |
|
93. |
Sirkka Pintmann |
MTÜ Eesti OTT |
94. |
Maarit Toompuu |
MTÜ Metsküla Küla Selts, MTÜ Metsküla Lastehoid |
95. |
Erik Lööper |
Põllumajandusuuringute Keskus |
96. |
Andra Savtšuk |
Eestimaa Talupidajate Keskliit |
97. |
Kristel Lõhmus |
MTÜ Metsanurme |
98. |
Luule Ttartlan |
Eesti Kartul MTÜ |
99. |
Mati Lõhmus |
MTÜ Metsanurme |
100. |
Enn-Toivo Annuk |
MTÜ Metsanurme |
101. |
Eve Annuk |
MTÜ Metsanurme |
102. |
Peeter Leidmaa |
MTÜ Metsanurme |
103. |
Eveli Jürgenson |
Avasta Võrtsjärv MTÜ |
104. |
Hardi Tamm |
Piimaklaster MTÜ |
105. |
Mirjam Kodi |
SA Archimedeses noorteagentuur |
106. |
Kadri Tillemann |
Vesterra OÜ |
107. |
Madina Sulava |
UNDP Sukhum |
108. |
Irina Khvartskiia |
UNDP Sukhum |
109. |
Alina Gubaz |
UNDP Sukhum |
110. |
Ketino Gogokhia |
NGO Alert |
111. |
Tamaz Tsushba |
LAG Gudauta |
112. |
Astamur Abanos |
LAG Gagra |
113. |
Zahit Celik |
LAG Gagra |
114. |
Alkhas Chanba |
LAG Gagra |
115. |
Lia Buava |
LAG Ochamchira |
116. |
Izolda Kurmaziia |
LAG Ochamchira |
117. |
Inal Gablaia |
LAG Ochamchira |
118. |
Reena Curphey |
Oruveski Talu OÜ |
119. |
Mihkel Reimann |
Mikumardi OÜ |
120. |
Mirell Põllumäe |
MTÜ Mulgi Ukuvakk |
121. |
Kai Kaasik |
|
122. |
Tiit Kosenkranius |
Ühinenud metsaomanikud MTÜ |
123. |
Terje Villems |
Eesti Külaliikumine Kodukant |
124. |
Konstantin Mihhejev |
Põllumajandusuuringute keskus |
125. |
Anu Allas |
Aravete Agro OÜ |
126. |
Krista Tõnisson |
Keskkonnaministeerium |
127. |
Egon Jürisson |
|
128. |
Martti Mandel |
Maaeluministeerium |
129. |
Lea Tammemäe |
MTÜ Pirgu Küla |
130. |
Urmas Tammemäe |
MTÜ Pirgu Küla |
131. |
Anne-Mari Rannamäe |
MTÜ QUIN-Estonia (innovaatilised naised) |
132. |
Jaak Soosaar |
MTÜ Põllukultuuride klaster |