ESTONIAN RURAL NETWORK: A Researcher's view 9th lecture
Time: 11.03.2021
Place: on-line Euroopa Sotsiaalfondi poolt rahastatud uuringu raport “Vabatahtlike rakendamise koostöömudeli testimine hoolekandesüsteemis ja üle-eestiliselt rakendatava koostöömudeli väljatöötamine"
A Researcher's view of the Rural Development - 9. lecture
|
|
The topic of the lecture: "Development of rural life"
Lector: PhD Kersti Kriisk, Tallinn University
YouTube VIDEO LINK
|
|
|
Kersti Kriisk, doktoritöö "Intergovernmental Relations and Territorial Disparities in Access to Local Social Policy Measures: The Case of Estonia" www.etera.ee/zoom/89805/view |
EST
Previous lectures:
Loengutesarja "Teadlase vaade kogukonna juhitud arengule" korraldavad Maaeluministeerium ja Põllumajandusuuringute Keskuse maaelu võrgustikutöö osakond.
Sündmuse korraldamine on toetatud Eesti maaelu arengukava tehnilise abi vahenditest maaeluvõrgustiku tegevusele.
Üritus on registreeritud osalejatele tasuta.
Viimati muudetud: 12.03.2021
Hoiatus! Vabu kohti hetkel ei ole.
1. |
Mari Kirss |
Maaeluministeerium |
2. |
Allar Korjas |
Maaeluministeerium |
3. |
Aare Kasemets |
MeM strateegia- ja finantsosakond |
4. |
Annika Oras |
SA Kalevipoja Koda |
5. |
Eve Külmallik |
MEM |
6. |
Anne Veiram |
Jõgevamaa Puuetega Inimeste Koda |
7. |
Raili Uibopuu |
Mulgimaa Arenduskoda |
8. |
Tuuli McGinley |
MTÜ Mulgimaa Arenduskoda |
9. |
Ülle Urbanik |
Võrumaa Partnerluskogu |
10. |
Helen Laidma |
MTÜ Antsla Tehnikaspordiklubi |
11. |
Priit Lulla |
Mäe talu PL OÜ |
12. |
Timmo Sülla |
MTÜ Mulgimaa Arenduskoda |
13. |
Viivika Orula |
Mtü Soolu külaselts |
14. |
Maarja Pikkmets |
Kodukant Läänemaa |
15. |
Aiki Linroos |
|
16. |
Egle Tammeleht |
|
17. |
Ülle Prommik |
Tartu Linnavalitsus |
18. |
Krista Tõnisson |
Keskkonnaministeerium |
19. |
Irina Ermel |
MTÜ Sooveere/Ulila Keskus |
20. |
Tuuli Klementa |
Järva Arengu Partnerid |
21. |
Arno Kannike |
Põhja-Harju Koostöökogu |
22. |
Liina Lipp |
Mtü Purtse Külaselts |
23. |
Margit Pärtel |
Põhja-Harju Koostöökogu |
24. |
Urve Soo |
Mustvee vald,Voore kogukonnakogu |
25. |
Katre Mölder |
Avinurme kultuurikeskus, Avinurme Kogukonnakogu, Avinurme Külavanemate Kogu |
26. |
Egge Kulbok-Lattik |
Eesti kultuuri koda |
27. |
Tiina Saar |
Asuküla Selts |
28. |
MIhkel Tammeleht |
|
29. |
Epp Hunt |
Surfhunt.oü |
30. |
Annika Jaanimägi |
|
31. |
Toomas Tammik |
Järva Vallavalitsus |
32. |
Kristina Gudinas |
MTÜ Taikse Külaselts |
33. |
Teele Kukk |
|
34. |
Riina Trumm |
Lõuna-Järvamaa Koostöökogu |
35. |
Signe Müür |
Toila Vallavalitsus |
36. |
Taavi Kurvits |
Maaeluministeerium |
37. |
Iiris Saluri |
Maaeluministeerium |
38. |
Mailiis Kaljula |
Eesti Linnade ja Valdade Liit |
39. |
Andres Rõigas |
TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia |
40. |
Aare Ets |
Raasiku vallavalitsus |
41. |
Ülo Laanoja |
|
42. |
Urmas Kase |
Rahandusministeerium |
43. |
Jaak Vitsur |
MTÜ Arendusselts Koduaseme |
44. |
Siiri Tammiste |
|
45. |
Marta Kondas |
Kodukant Järvamaa MTÜ |
46. |
Ulvi Oper |
Setomaa Vallavalitsus |
47. |
Rafael Milerman |
Lääne-Harju Koostöökogu/ Eesti Leader Liit |
48. |
Veeve Kaasik |
Kultuuriselts Kevade |
49. |
Helgi Kristjan |
Prowints OÜ |
50. |
Aili Avi |
Türi kogukonnaselts |
51. |
Rain Jano |
Võhma Kultuuri- ja Spordiselts |
52. |
Kulno Kesküla |
Kerakond |
53. |
Jane Saarniit |
SA Eesti Maaelumuuseumid |
54. |
Marje Viigipuu |
MTÜ Piirsalu Küla Selts |
55. |
Veronika Vaino |
Catering Kene OÜ |
56. |
Rein Truu |
Tutku talu |
57. |
Jako Jaagu |
Jõgevamaa Koostöökoda |
58. |
Raili Nugin |
Tallinna Ülikool |
59. |
Kaie Kranich |
Tallinna Tehnikakõrgkool TMI |
60. |
Elle Allik |
PAIK MTÜ |
61. |
Anne Ummalas |
Raplamaa Perenaiste Selts "Pauliine" |
62. |
Margot Saar |
|
63. |
Ester Valdvee |
Järva vallavolikogu |
64. |
Vivia Aunapuu-Lents |
Sotsiaalministeerium |
65. |
Virge Harzia |
Maaeluministeerium |
66. |
Kaire Kaasik |
Jõgevamaa Koostöökoda |
67. |
Triin Kallas |
Eesti Leader Liit |
68. |
Mari-Liis Rego |
|
69. |
Kea Mäesepp |
Maaeluministeerium |
70. |
Arvo Käärd |
Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalamet |
71. |
Reigo Lehtla |
ELVL |