28. - 29. jaanuar 2010 – Leader meetme püsihindamise ja strateegia arendamise käsiraamatut tutvustavale seminarile registreerunud osalejad:
26. jaanuar seisuga
Jrk nr |
Osaleja nimi |
Organisatsiooni/
asutuse nimi |
Positsioon organisatsioonis või organisatsiooni suhtes (koostööpartner, ekspert) |
|
|
|
|
1. |
Jaak Vitsur |
Raplamaa Partnerluskogu |
tegevjuht (osaleb 28.jaanuaril) |
2. |
Maimu Niitsoo |
Raplamaa Partnerluskogu |
projektiekspert (osaleb 28. jaanuaril) |
3. |
Elle Allik |
PAIK |
nõustaja |
4. |
Aivar Niinemägi |
PAIK |
tegevjuht (osaleb 29. jaanuaril) |
5. |
Signe Zupsmann |
Piiriveere Liider |
projektijuht |
6. |
Airi Purge |
Piiriveere Liider |
projektiassistent |
7. |
Malle Rooba |
Järva Arengu Partnerid |
juhatuse esimees |
8. |
Silva Anspal |
Järva Arengu Partnerid |
tegevjuht |
9. |
Tiina Ivask |
Valgamaa Partnerluskogu |
tegevjuht |
10. |
Aile Viks |
Valgamaa Partnerluskogu |
koordinaator |
11. |
Ülle Leesmaa |
Lõuna-Järvamaa Koostöökogu |
tegevjuht (osaleb 29. jaanuaril) |
12. |
Kristiina Liimand |
Tartumaa Arendusselts |
tegevjuht |
13. |
Liilia Raimets |
Tartumaa Arendusselts |
raamatupidaja |
14. |
Heiki Vuntus |
Arenduskoda |
tegevjuht |
15. |
Tiina Vilu |
Arenduskoda |
projektitaotluste nõustaja |
16. |
Mai Kolnes |
Võrumaa Partnerluskogu |
tegevjuht |
17. |
Koit Kelder |
Saarte Koostöökogu |
tegevjuht |
18. |
Arno Kannike |
Põhja-Harju Koostöökoda |
tegevjuht |
19. |
Marika Kose |
Pärnu Lahe Partnerluskogu |
meetmespetsialist |
20. |
Karl Õmblus |
Võrtsjärve Ühendus |
tegevjuht |
21. |
Aili Ilves |
Virumaa Koostöökogu |
tegevjuht |
22. |
Ene Sarapuu |
Kodukant Läänemaa |
tegevjuht |
23 |
Indrek Tammoja |
Kodukant Läänemaa |
juhiabi |
24. |
Imbi Nurmoja |
Hiidlaste Koostöökogu |
tegevuskeskuse nõustaja |
25. |
Üllar Padari |
Hiidlaste Koostöökogu |
juhatuse esimees |
26. |
Ülle Marits |
Kirderanniku Koostöökogu |
tegevjuht |
27. |
Meelis Kaljurand |
Kirderanniku Koostöökogu |
juhatuse liige |
28. |
Demis Voss |
Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus |
konsultant (osaleb 28.jaanuaril) |
29. |
Piret Leskova |
Mulgimaa Arenduskoda |
tegevjuht |
30. |
Ene Saar |
Mulgimaa Arenduskoda |
juhatuse esimees |
31. |
Jõgevamaa Koostöökoda |
Aive Tamm |
tegevjuht |
32. |
Jõgevamaa Koostöökoda |
Reet Alev |
juhatuse liige (osaleb 29.jaanuaril) |
33. |
Nelja Valla Kogu |
Deiw Rahumägi |
tegevjuht |
34. |
Nelja Valla Kogu |
Mihkel Pukk |
juhatuse liige |
35. |
Põhja-Harju Koostöökogu |
Veikko Juusu |
hindamiskomisjoni liige |
36. |
Põhja-Harju Koostöökogu |
Enno Selirand |
juhatuse liige |
37. |
Ida-Harju Koostöökoda |
Tiina Sergo |
juhatuse esimees |
38. |
Ida-Harju Koostöökoda |
Marge Tõnisson |
koordinaator-assistent |
39. |
Võrtsjärve Ühendus |
Aivar Kuuskvere |
juhatuse esimees |
40. |
Lääne-Harju Koostöökogu |
Lilian Saage |
juhatuse esimees |
41. |
Põlvamaa Partnerluskogu |
täpsustamisel |
(osaleb 28. jaanuaril) |
42. |
Partnerid |
Mare Sikkut |
tegevjuht |
43. |
Mati Mõtte |
Eesti Maaülikool |
maamajanduse uuringute ja analüüsi osakonna juhataja
|
44. |
Risto Räisa |
Eesti Maaülikool |
maamajanduse uuringute ja analüüsi osakonna juhtivspetsialist |
45. |
Kersti Aro |
Eesti Maaülikool |
maamajanduse uuringute ja analüüsi osakonna juhtivspetsialist |
46. |
Rivo Noorkõiv |
OÜ Geomedia |
juhatuse esimees (osaleb 29. jaanuaril) |
47. |
Ülo Randaru |
OÜ Geomedia |
projektijuht (osaleb 29. jaanuaril) |
48. |
Katre Kets |
Põllumajandusministeerium |
maaelu arengu osakonna kohaliku arengu ja elukeskkonna büroo peaspetsialist |
49. |
Krista Kõiv |
Maamajanduse Infokeskus |
maaelu- ja kalandusvõrgustiku osakonna juhataja |
50. |
Ave Bremse |
Maamajanduse Infokeskus |
maaeluvõrgustiku büroo juhataja |
|
_________________ |
_________________________ |
______________________________ |
Viimati muudetud: 13.03.2010