ENG Maainfo Calendar
 
 
Agricultural Research Centre
Maainfo
Leader Cooperation Awards
Maainfo
EST   Maainfo   ENG
 

Calendar

   

 

2019

Kalender:  RSS
 

Time Place Name
03.12.2019–04.12.2019 Brüssel, Belgia EUROOPA KOMISJON: Konverents "Pärast 2020: Kohalik tegutsemine muutuvas maailmas"
23.11.2019 to be specified ESTONIAN CHAMBER OF AGRICULTURE AND COMMERCE: Pig breeders annual conference
22.11.2019 to be specified ESTONIAN CHAMBER OF AGRICULTURE AND COMMERCE: Meat bovine breeders annual conference
06.11.2019–09.11.2019 Candáse village, Carreño, Spain ENRD: 4th European Rural Parliament
05.11.2019–06.11.2019 Jäneda, Lääne-Viru county, Estonia ESTONIAN RURAL NETWORK: LEADER information-day
23.10.2019–25.10.2019 Tallinn, Estonia TALLINN FOOD FAIR 2019
22.10.2019 Tartumaa MAAELUVÕRGUSTIK: LEADER piirkondlik seminar (2/2)
15.10.2019 TÄPSUSTUB MAAELUVÕRGUSTIK: LEADER piirkondlik seminar (1/2)
11.10.2019 Tartu, Kreutzwaldi 1A UNiversity of Life Sciences: Cooperation conference "Marketing - Creating and Launching a Brand"
03.10.2019 to be specified ESTONIAN CHAMBER OF AGRICULTURE AND COMMERCE: Milk fair 2019
28.09.2019 Estonia KÜLALIIKUMINE KODUKANT: Külastussündmus "Maal elamise päev"
27.09.2019 Jäneda, Lääne-Viru county, Estonia ESTONIAN RURAL NETWORK: Creative Women
26.09.2019 Tallinn, Estonia TOIDUTEAVE.EE: Toiduohutuse konverents “Petuskeemid toidulaual - kuidas tagada toidu autentsus?"
25.09.2019 Brussels, Belgium EUROPEAN RURAL DEVELOPMENT NETWORK: Thematic Group on 'Bioeconomy and Climate Action in Rural Areas'
24.09.2019–26.09.2019 Seoul, Korea OECD: 12. Rural Development Conference "Delivering Rural Well-being"
23.09.2019 Harjumaa NELJA VALLA KOGU: Juhatuse koosolek
20.09.2019 Tartu Eesti Maaülikool Kreutzwaldi 56/1 auditoorium A 305 MAAÜLIKOOL: Ravimite vastutustundlik kasutamine
19.09.2019–23.09.2019 Küpros HIIDLASTE KOOSTÖÖKOGU: Projekti Rural Flavours õppereis
19.09.2019–22.09.2019 Ahvenamaa, Soome PARTNERID: Ahvenamaa õppereis
19.09.2019 Poitiers, France ENRD: 15th NRN meeting
18.09.2019 Tallinn, Estonia ESTONIAN MINISTRY OF RURAL AFFAIRS: 16th Meeting of monitoring committee of Estonian Rural Developmen Plan 2014-2020
18.09.2019 Ahvenamaa, Soome PARTNERID: Õppereisi Ahvenamaa Avatud Talude päevadele
16.09.2019 Narva-Jõesuu, Ida-Virumaa KIRDERANNIKU KOOSTÖÖKOGU: Taotlusvooru infopäev
16.09.2019 Järvamaa LÕUNA-JÄRVAMAA KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
16.09.2019–19.09.2019 Läti LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Rahvusvahelise koostööprojekti "Ringmajandus maapiirkonnas" õppereis
12.09.2019 Koper, Sloveenia The conference Smart Villages – a key for development in rural areas
11.09.2019 Klaara Manni Holiday and Seminar Centre LINC 2019 - Contact Corner Seminar - Co-organised by ENRD CP
10.09.2019–13.09.2019 Pärnu, Pärnu county, Estonia LINC 2019
03.09.2019 Jõhvi, Ida-Virumaa KIRDERANNIKU KOOSTÖÖKOGU: Taotlusvooru infopäev
27.08.2019 Järva county, Estonia KÜLALIIKUMINE KODUKANT ja MAAELUVÕRGUSTIK: Infopäev maal elamise päeval osalevatele kohalikele omavalitsustele
27.08.2019 Ööbiku Gastronoomiatalu, Rapla county, Estonia ESTONIAN MINISTRY OF RURAL AFFAIRS: Information seminar about Local food supply chain
27.08.2019 Põlva, Põlvamaa PÕLVAMAA PARTNERLUSKOGU: Juhatuse koosolek
26.08.2019 Harjumaa LÄÄHE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
25.08.2019–29.08.2019 Poola IDA-HARJU KOOSTÖÖKODA: Õppereis
25.08.2019 Tartumaa TARTUMAA ARENDUSSELTS: Tartu Rattamatkad
23.08.2019 Hindreku talu, Järvamaa MAAELUVÕRGUSTIK: Avatud talude tagasiside simman
23.08.2019–24.08.2019 Vormsi LEADER TEGEVUSGRUPID: Inspiratsiooniväljasõit "Turism Vormsi saare näitel"
22.08.2019 Jäneda, Lääne-Viru county, Estonia ESTONIAN RURAL NETWORK: Webinar "Creative Women"
22.08.2019–23.08.2019 Ähtäri, Finland MUA: Rural researchers event
22.08.2019 Iisaku, Ida-Virumaa PEIPSI-ALUTAGUSE KOOSTÖÖKODA: Üldkoosolek
21.08.2019 Hiiumaa SAARTE KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse tööseminar
15.08.2019 Tartumaa TARTUMAA ARENDUSSELTS: Taotlusvooru infopäev
14.08.2019–15.08.2019 Toila and Viru county, Estonia ESTONIAN RURAL NETWORK: LEADER summer seminar
14.08.2019–17.08.2019 LEADER TEGEVUSGRUPID: Koostööprojekti “Säästva turismi arendamine” õppereis
14.08.2019 Virumaa LEADER TEGEVUSGRUPID: Põlvamaa Leader tegevusgrupp külas Virumaa Südames
13.08.2019 Saku Training in soil sampling
11.08.2019 Tartumaa TARTUMAA ARENDUSSELTS: Tartu Rattamatkad
10.08.2019 Paikuse, Pärnumaa ROHELISE JÕEMAA KOOSTÖÖKOGU: Rohelise Jõemaa VIII Suvemängud
09.08.2019–10.08.2019 Paide, Järva county, Estonia PAIDE OPINION FESTIVAL 2019
07.08.2019–09.08.2019 Ireland ENRD: Study Visit to TEAGASC
06.08.2019 VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Taotlejate infopäevad
06.08.2019 Valgamaa Beef on our table
05.08.2019–11.08.2019 Eesti LEADER TEGEVUSGRUPID: Amaze Me Leader 2019
05.08.2019 VÕRUMAA PARTNERLUSKOGU: Ettevõtluse meetme infopäev taotlejatele
01.08.2019 Jäneda, Lääne-Viru county, Estonia ESTONIAN RURAL NETWORK: LEADER webinar
01.08.2019–04.08.2019 Hiiumaa HIIDLASTE KOOSTÖÖKOGU: Projekti Rural Flavours seminar
01.08.2019–03.08.2019 Võrumaa VÕRUMAA PARTNERLUSKOGU: Mulgimaa Arenduskoda külas Võrumaal
31.07.2019–01.08.2019 VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Taotlejate infopäevad
29.07.2019 Saaremaa SAARTE KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
28.07.2019 Tartumaa TARTUMAA ARENDUSSELTS: Tartu Rattamatkad
26.07.2019–28.07.2019 Räpina, Estonia ESTONIAN VILLAGE MOVEMENT: Rural Parliament 2019
26.07.2019–27.07.2019 Läti ROHELISE JÕEMAA KOOSTÖÖKOGU: Saunafestival
20.07.2019–21.07.2019 Estonia ESTONIAN RURAL NETWORK: Fifth Estonian Open Farm Day 2019
20.07.2019 Maamehe golfi talu, Võrumaa MAAELUMINISTEERIUM: Avatud talude avapauk
20.07.2019 Kasepää, Jõgevamaa PEIPSIMAA KOGUKONNAKÖÖK: Rääbisefestival
20.07.2019–19.07.2019 Estonia FINNISH RURAL NETWORK UNIT: The Open Farm Day TOUR 2019
18.07.2019 Üdruma (Läänemaa), Kõljala (Saaremaa) ja Sõruotsa (Hiiumaa) külad ESTONIAN VILLAGE MOVEMENT "KODUKANT": Visiting the nominees of Aasta Küla (The Village of the Year)
14.07.2019 TARTUMAA ARENDUSSELTS: Tartu Rattamatkad
13.07.2019 Ida-Viru county, Estonia CENTRAL UNION OF ESTONIAN FARMERS: Farm days
10.07.2019 Matapera, Viljandi county, Estonia PMK: Demonstration day of field trials in Viljandi Variety Testing Centre
09.07.2019 Hageri (Raplamaa), Väätsa (Järvamaa) ja Sadala (Jõgevamaa) külad ESTONIAN VILLAGE MOVEMENT "KODUKANT": Visiting the nominees of Aasta Küla (The Village of the Year)
08.07.2019 Jõesuu (Pärnumaa), Holstre (Viljandimaa) ja Vidrike (Valgamaa) külad ESTONIAN VILLAGE MOVEMENT "KODUKANT": Visiting the nominees of Aasta Küla (The Village of the Year)
08.07.2019 Polli, Viljandimaa University of Life Sciences: cherry and strawberry varieties
08.07.2019–14.07.2019 Eesti LEADER TEGEVUSGRUPID: Peipsi Järvefestival 2019
05.07.2019 EESTI MAHEPÕLLUMAJANDUSE SIHTASUTUS:Teraviljasortide ja agrotehnika esitluspäev
04.07.2019 SCANDAGRA põllupäev
03.07.2019 Albert Borschette Congress Centre (CCAB), Rue Froissart 36, Brussels, Belgium ENRD: Seminar on "Bioeconomy - seizing the opportunity for Rural Europe"
03.07.2019 Brussels, Belgium Horizon2020 SC2 bioeconomy partnership event
02.07.2019 Kreutzwaldi 1a, Tartu, Estonia PMK: Estonian Agricultural Big Data Conference
02.07.2019 Dagen Haus, Hiiumaa HIIDLASTE KOOSTÖÖKOGU ja MAAELUVÕRGUSTIK: Avatud talude päeva tutvustav piirkondlik infopäev Hiiumaa taludele
30.06.2019 Tartumaa TARTUMAA ARENDUSSELTS: Tartu Rattamatkad
30.06.2019 Harjumaa LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Kohaliku turvalisuse perepäev "Valmisoleku päev"
28.06.2019 Saaremaa, Kuressaare SAARTE KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
27.06.2019 Lohkva (Tartumaa), Karilatsi (Põlvamaa) ja Lüübnitsa (Võrumaa) külad ESTONIAN VILLAGE MOVEMENT "KODUKANT": Visiting the nominees of Aasta Küla (The Village of the Year)
26.06.2019–27.06.2019 Põltsamaa SAARTE KOOSTÖÖKOGU: Idee-ja kogemusreis külaliidritele
26.06.2019 Suursoo (Harjumaa), Käsmu (Lääne-Virumaa), Kiikla (Ida-Virumaa) külad ESTONIAN VILLAGE MOVEMENT "KODUKANT": Visiting the nominees of Aasta Küla (The Village of the Year)
26.06.2019 Harjumaa Ida-Harju Koostöökoda: Üldkoosolek
26.06.2019 Vehendi, Tartumaa VÕRTSJÄRVE ÜHENDUS: Üldkoosolek
26.06.2019–29.06.2019 Tartu LEADER TEGEVUSGRUPID: NG rahvusvahelise projekti juhtpartnerite kohtumine
25.06.2019–29.06.2019 Eesti LEADER TEGEVUSGRUPID: 5* Nature projektipartnerite kohtumine
21.06.2019 Saku, Harju county, Estonia PMK: Information day about Agricultural Big Data
20.06.2019 Conference centre L42, Rue de la Loi 42, Brussels, Belgium ENRD: Workshop "Simplified Cost Options in Rural Development: Experience gained and new opportunities"
20.06.2019 Tartu, Estonia PMK: Information day about Agricultural Big Data
18.06.2019 Harjumaa NELJA VALLA KOGU: Üldkoosolek
17.06.2019 Kauhava, Soome SAARTE KOOSTÖÖKOGU: The FinEst Band Camp projekti laager
17.06.2019 Prangli saar, Viimsi vald RURAL NETWORK: 11th meeting of NRN Cooperation Chamber in 2014-2020
17.06.2019 KIRDERANNIKU KOOSTÖÖKOGU: Üldkoosolek
16.06.2019–20.06.2019 VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Noorte kalandus- ja merenduslaager
16.06.2019 Tartumaa TARTUMAA ARENDUSSELTS: Tartu Rattamatkad
15.06.2019 Sänna village, Võru county MES: Practical conference for bovine breaders
14.06.2019–15.06.2019 Aegna saar LEADER TEGEVUSGRUPID: Vabatahtliku pääste teemaline inspiratsiooniväljasõit ja seminar
14.06.2019 Kuusiku, Raplamaa PMK: Kuusiku katsekeskuse PÕLLUPÄEV
14.06.2019 Võrumaa VÕRUMAA PARTNERLUSKOGU: Üldkoosolek
14.06.2019 Põlva PIIRIVEERE LIIDER: Avatud talude päeva tutvustav piirkondlik infopäev Põlvamaa taludele
13.06.2019 Väätsa, Järvamaa LÕUNA-JÄRVAMAA KOOSTÖÖKOGU: Ettevõtjate suveseminar
13.06.2019 Tallinn, Paadi 5, Hestia Euroopa Hotelli (Lääne Euroopa saal) TOIDULIIT: IV Tasakaalustatud toitumise konverents
13.06.2019 Veebi vahendusel MAAELUVÕRGUSTIK: Avatud taludele vebinar telefonirakenduse GoInvite tutvustamiseks
12.06.2019–14.06.2019 Leedu ROHELISE JÕEMAA KOOSTÖÖKOGU: Säästva turismi jätkuprojekti koostöölepingu allakirjutamine
12.06.2019–13.06.2019 Bucharest, Romania ENRD: 14th NRN meeting
12.06.2019–14.06.2019 Jõgeva TARTUMAA PÕLLUMEESTE LIIT: Põldtunnustajate koolitus
12.06.2019–13.06.2019 Lääne-Harju Koostöökogu KIRDERANNIKU KOOSTÖÖKOGU: Õppereis
12.06.2019 Tartumaa TARTUMAA ARENDUSSELTS: Üldkoosolek
12.06.2019 Jäneda, Lääne-Viru county, Estonia ESTONIAN RURAL NETWORK: Back to Estonia
11.06.2019 Tallinn, Estonia ESTONIAN MINISTRY OF RURAL AFFAIRS: 15th Meeting of monitoring committee of Estonian Rural Developmen Plan 2014-2020
11.06.2019 EESTI TAIMEKASVATUSE INSTITUUT: Esitluspäev Rannu Seeme OÜs
11.06.2019 Abja, Viljandimaa MULGIMAA ARENDUSKODA: Üldkoosolek
11.06.2019 Kuressaare, Saaremaa SAARTE KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
10.06.2019 Tori, Pärnumaa ROHELISE JÕEMAA KOOSTÖÖKOGU: Üldkoosolek
08.06.2019–09.06.2019 Mulgimaa RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU: Õppereis Mulgimaale
07.06.2019 Ida-Virumaa PIIRIVEERE LIIDER: Õppereis Kirderanniku Koostöökogu piirkonda
07.06.2019–08.06.2019 Soome LEADER TEGEVUSGRUPID: Õppereis "Sustainable and village tourism"
06.06.2019 Rummu, Paekalda Puhkekeskus LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Äriplaani koostamise koolitus
06.06.2019 Lormes, Prantsusmaa ENRD: 8th Meeting of thematic working group "Smart villages"
06.06.2019 Põllumajandusuuringute Keskuse Jäneda hoone, Lääne-Virumaa INNOVATSIOONIVÕRGUSTIK: Innovatsiooniklastri meetme toetuse saajate ümarlaud 1/2019
06.06.2019 ROHELISE JÕEMAA KOOSTÖÖKOGU: Üldkoosolek
06.06.2019–07.06.2019 Zaļenieki, Läti LÄTI KÜLALIIKUMINE: Maapäev
06.06.2019 Harjumaa NELJA VALLA KOGU: Infopäev ja koolitus 2019 taotlusvooru ettevalmistamiseks
06.06.2019 Põlva JÕGEVAMAA KOOSTÖÖKODA: Avatud talude päeva tutvustav piirkondlik infopäev Jõgevamaa taludele
05.06.2019 Mooste, Põlvamaa PÕLVAMAA PARTNERLUSKOGU: Koostöökohtumine Soome LEADER-tegevusgruppidega
05.06.2019 Ida-Virumaa VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Üldkoosolek
04.06.2019 L42 Business Center in Rue de la Loi 42., Brussels, Belgium ENRD: Workshop "Pathways to farm competitiveness through the CAP"
04.06.2019 Võru, Võrumaa VÕRUMAA PARTNERLUSKOGU: Juhatuse koosolek
03.06.2019 Türi, Järvamaa LÕUNA-JÄRVAMAA KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
03.06.2019–06.06.2019 Eesti LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Ringmajanduse koostööprojekti õppereis
03.06.2019 Harjumaa LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
02.06.2019–03.06.2019 Rahvusvaheline konverents “Industry 4.0 in Practice” Tallinnas
01.06.2019 Sõmeru, Estonia RURAL FESTIVAL
01.06.2019 Räpina PIIRIVEERE LIIDER: Piiriveere Liider kutsub külla
30.05.2019 Rummu, Paekalda Puhkekeskus LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Äriplaani koostamise koolitus
29.05.2019 Järvamaa LÕUNA-JÄRVAMAA KOOSTÖÖKOGU: Hindamiskomisjoni koosolek
29.05.2019 ROHELISE JÕEMAA KOOSTÖÖKOGU: Revisjonikomisjoni koosolek
29.05.2019 TalTech Mektory, Raja 15, Tallinn Rahvusvaheline konverents “Industry 4.0 in Practice” Tallinnas
29.05.2019–30.05.2019 Valga MAATURISM: Roheliste rööbaste tutvustusreis ja konverents
29.05.2019 Jõhvi KIRDERANNIKU KOOSTÖÖKOGU: Kordusüldkoosolek
29.05.2019 Haljala, Lääne-Virumaa LEADER TEGEVUSGRUPID: Koostööprojekti “Pealinnast piirilinna” töökoosolek
29.05.2019 Harjumaa LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: III konverents sarjast "Turvaline kogukond": Turvalisus algab kodust
29.05.2019 Mikitamäe, Võrumaa PIIRIVEERE LIIDER: Üldkoosolek
28.05.2019 Läänemaa KODUKANT LÄÄNEMAA: Ringreis "Teel taludesse!"
28.05.2019 PÕHJA-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Üldkoosolek
28.05.2019–31.05.2019 Tallinna Tehnikaülikooli Loodusteaduste maja EPKK: Toidu kvaliteedi hindamine: tootearendus, toote kirjeldamine ja sensoorne analüüs tootegruppide kaupa
28.05.2019 Karksi-Nuia, Viljandimaa MULGIMAA ARENDUSKODA: Juhatuse koosolek
27.05.2019–31.05.2019 Gotland HIIDLASTE KOOSTÖÖKOGU: OFF GRID koosolek ja õppereis
27.05.2019 ROHELISE JÕEMAA KOOSTÖÖKOGU: Säästva turismi jätkuprojekti koosolek
27.05.2019–28.05.2019 Tartu, Kreutzwaldi 1A EESTI MAAÜLIKOOL: Koostöö arendamise meetodid
25.05.2019 Harjumaa PÕHJA-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Viimsi Trepijooks - Ühisprojekt Leader liigub läbi Rae, Viimsi, Jõelähtme üritusi
24.05.2019 Harjumaa, Laitse LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Porikuu festivali 2019 arutelu
23.05.2019–24.05.2019 Leedu ROHELISE JÕEMAA KOOSTÖÖKOGU: Sauna seminar
22.05.2019 Jõgeva JÕGEVAMAA KOOSTÖÖKODA: Üldkoosolek
22.05.2019 Jõhvi KIRDERANNIKU KOOSTÖÖKOGU: Üldkoosolek
21.05.2019–22.05.2019 Jäneda, Lääne-Viru county, Estonia ESTONIAN RURAL NETWORK: LEADER information-day
21.05.2019 Brussels, Belgium ENRD: Workshop on Combatting Rural Depopulation: Creating new opportunities for vibrant rural areas
20.05.2019 Tallinn, Estonia PÕLLUMAJANDUSUURINGUTE KESKUS: MAK 2014-2020 vahehindamise aruande tutvustamine
20.05.2019 Harjumaa LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Hindamiskomisjonide koosolekud (2019 I taotlusvoor)
20.05.2019 Harjumaa NELJA VALLA KOGU: Juhatuse koosolek
20.05.2019 Meremäe, Võrumaa PIIRIVEERE LIIDER: Juhatuse koosolek
20.05.2019 Vastse-Kuuste, Põlvamaa PÕLVAMAA PARTNERLUSKOGU: Üldkoosolek
20.05.2019–24.05.2019 Itaalia JÄRVA ARENGU PARTNERID: Juhatuse õppereis
19.05.2019–24.05.2019 Portugal LEADER TEGEVUSGRUPID: Virumaa tegevusgrupid õppereisil
18.05.2019–19.05.2019 Estonia LAG DEVELOPMENT CENTER: "Experiences from capital to border town"
18.05.2019 Hiina HIIDLASTE KOOSTÖÖKOGU: ONE BELT ettevõtluskonverents ja õppereis
17.05.2019 Veebi vahendusel MAAELUVÕRGUSTIK: Vebinar meetme 16.2 „Uute toodete, tavade, protsesside ja tehnoloogiate arendamise toetus“ taotlejatele
17.05.2019 Tuula küla, Harjumaa NELJA VALLA KOGU: FinEst Projeti Töötuba nr 6 - rajame koos tunnetusaia Tuula Külaksekusesse
17.05.2019 Kostivere, Harjumaa PÕHJA-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Hindamisomisjonide lõpp-istungid
17.05.2019 Võrumaa VÕRUMAA PARTNERLUSKOGU: Serireringreis nr 6
15.05.2019 Brussels, Belgium EUROPEAN RURAL DEVELOPMENT NETWORK: 3rd meeting of thematic Group on "Mainstreaming bioeconomy"
15.05.2019 Radisson BLU Hotell Olümpia Hotel, Tallinn, Estonia III Fishing Forum of Baltic Sea
15.05.2019 JÕGEVAMAA KOOSTÖÖKODA: Õppereis Võrumaale Leader-projektidega tutvuma
15.05.2019 Saku, Harju county, Estonia ESTONIAN AGRICULTURAL BOARD: Open day for beekeepers
15.05.2019 Kärdla, Hiiumaa HIIDLASTE KOOSTÖÖKOGU: Dmitri Demjanovi loeng ja meistriklass
15.05.2019 Harjumaa LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: HIndamiskomisjonide koosolekud (2019 I taotlusvoor)
15.05.2019 Tallinn LEADER TEGEVUSGRUPID: 4KTG töökoosolek
14.05.2019 VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Hindamise töörühma tagasiside arutelu ja õppekäik
14.05.2019–17.05.2019 Šotimaa HIIDLASTE KOOSTÖÖKOGU: ONE BELT Energeetika ja ettevõtluskonverents
14.05.2019 Haapsalu KODUKANT LÄÄNEMAA: Juhatuse koosolek
14.05.2019 Kuressaare, Saaremaa SAARTE KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
13.05.2019–17.05.2019 Sloveenia ROHELISE JÕEMAA KOOSTÖÖKOGU: Õppereis
13.05.2019 Brussels Belgium EUROPEAN RURAL NETWORK: ENRD and EIP-Agri 11th Steering Group meeting
10.05.2019 VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: MTÜ Kohalik Toit üldkoosolek
10.05.2019 Poola JÕGEVAMAA KOOSTÖÖKODA: Õppereis
09.05.2019 Räpina RÄPINA AIANDUSKOOL: Maasikakasvatus algajale
09.05.2019 Kiviõli. Ida-Virumaa VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Ettevõtjate hommik
09.05.2019 Toila, Ida-Virumaa KIRDERANNIKU KOOSTÖÖKOGU: Hindamise töörühma koosolek
08.05.2019 Jõgeva JÕGEVAMAA KOOSTÖÖKODA: NG rahvusvahelise koostööprojekti töögrupi koosolek
07.05.2019 Jäneda, Lääne-Viru county, Estonia ESTONIAN RURAL NETWORK: LEADER webinar
07.05.2019 Jäneda, Lääne-Viru county, Estonia ESTONIAN RURAL NETWORK: LEADER and rural tourism
06.05.2019 Harjumaa NELJA VALLA KOGU: Infopäev - "Kuidas koostada äriplaani ja projektitaotlust NVK Leader taotlusvooru?"
06.05.2019–10.05.2019 Ukraina, Ternopili VÕRTSJÄRVE ÜHENDUS: Kogemusreis
04.05.2019 Võru, Estonia EESTI TOIDUPIIRKOND: teid Eesti toidupiirkonna 2019 Vana-Võromaa maitsete aasta avapidu
03.05.2019 Lääne-Viru county, Estonia KÜLALIIKUMINE KODUKANT ja MAAELUVÕRGUSTIK: Maal elamise päeva piirkondlik infopäev kohalikele omavalitsustele (OTSEÜLEKANNE)
03.05.2019 Tallinna Lauluväljak, Eesti Toidumess – Sööma! EESTI MAAÜLIKOOL: Mahekonverents: Vali mahetoit – hea sinule, hea loodusele!
02.05.2019–05.05.2019 Horvaatia HIIDLASTE KOOSTÖÖKOGU: Õppereis
02.05.2019–03.05.2019 MULGIMAA ARENDUSKODA: Strateegia muutmise arutelu
02.05.2019 Kernu, Harjumaa LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
02.05.2019 PARTNERID: Projektitaotluste paikvaatlused
02.05.2019 Virumaa VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
01.05.2019 All around Estonia NGO ESTONIAN RURAL TOURISM: Open days of Estonian rural tourism enterprises
30.04.2019 Lääne county, Estonia KÜLALIIKUMINE KODUKANT ja MAAELUVÕRGUSTIK: Maal elamise päeva piirkondlik infopäev kohalikele omavalitsustele
30.04.2019 Ida-Virumaa KIRDERANNIKU KOOSTÖÖKOGU: Taotlejate ärakuulamine
30.04.2019 Harjumaa LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Ringmajanduse koostööprojekti Itaalia õppereisi järelkohtumine
29.04.2019 Haljala, Lääne-Virumaa PARTNERID: Üldkoosolek
28.04.2019 Mustvee, Jõgeva county, Estonia III Grand Peipsi Food Festival
27.04.2019 Estonia ESTONIAN MINISTRY OF RURAL AFFAIRS: Open day of Estonian fishing ports
27.04.2019–28.04.2019 PEIPSI-ALUTAGUSE KOOSTÖÖKODA: Kanuuretk 2019
26.04.2019–27.04.2019 Läti ROHELISE JÕEMAA KOOSTÖÖKOGU: Sauna projekti seminar
26.04.2019 Harjumaa LEADER TEGEVUSGRUPID: Loode-Eesti turismiasjaliste kokkusaamine
26.04.2019 Eesti Põllumajandusmuuseum, Ülenurme, Tartumaa EESTI RUKKI SELTS: Eesti rukki päev
25.04.2019 EMÜ Tehnikamaja, Kreutzwaldi 56/1, Tartu AGRICULTURAL RESEARCH CENTRE: Agricultural producers focus-group
25.04.2019–26.04.2019 Ida-Virumaa KIRDERANNIKU KOOSTÖÖKOGU: Ühisprojekti “Muutustega kohanemine” tegevus
25.04.2019 Harjumaa LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Rahvusvahelise koostööprojekti "Local Security" õppereisi eelkohtumine
25.04.2019–27.04.2019 Tartu Agricultural Fair - MAAMESS 2018
24.04.2019 Eesti Maaülikool, Tartu EPKK: Keskkonnateadliku põllumajandustootmise koostööprojekti "GreenAgri" lõpukonverents
24.04.2019–25.04.2019 Wilhelm Struve 1, Tartu, Estonia and Simuna community house, Estonia NGO PAIK: Struve international conference and Simuna conference
24.04.2019 Radisson BLU Hotell Olümpia conference centre, Tallinn ESTONIAN FOOD INDUSTRY ASSOCIATION: 12th annual conference of food industry
24.04.2019 Meritullimkatu 1, Helsinki, Finland FINNISH RURAL NETWORK: CLLD working meeting
24.04.2019–25.04.2019 Võrumaa PÄRNU LAHE PARTNERLUSKOGU: Õppereis Võrumaale UMAMEKK piirkonda
24.04.2019 Tartumaa TARTUMAA ARENDUSSELTS: Juhatuse koosolek
23.04.2019 Jäneda, Lääne-Viru county RURAL NETWORK: 10th meeting of NRN Cooperation Chamber in 2014-2020
23.04.2019–25.04.2019 Kreutzwaldi 1, Tartu, Estonia ESTONIAN UNIVERSITY OF LIFE SCIENCES: International conference "Agroforum Mare Balticum"
23.04.2019 Ida-Virumaa KIRDERANNIKU KOOSTÖÖKOGU: Esitatud projektide paikvaatlus
22.04.2019 Viljandi, Estonia KÜLALIIKUMINE KODUKANT ja MAAELUVÕRGUSTIK: Maal elamise päeva piirkondlik infopäev kohalikele omavalitsustele
20.04.2019 ROHELISE JÕEMAA KOOSTÖÖKOGU: Kaks Kohviringi ümber Soomaa
18.04.2019 EESTI LEADER LIIT: Üldkoosolek
18.04.2019 Valgamaa VALGAMAA PARTNERLUSKOGU: Üldkoosolek
18.04.2019 PIIRIVEERE LIIDER: Laiendatud strateegiarühma koosolek
18.04.2019 Türi kultuurimaja, Järvamaa MAAELUVÕRGUSTIK: MAK vahehindamise LEADER fookusgrupp (3/3)
18.04.2019 Akadeemia tee 3, ruum SOC-209, Tallinna Tehnikaülikool, Tallinn Konverents „ Biomajandav Eesti: tänane olukord ja vaade tulevikku“
17.04.2019 Tartu PÕLLUMAJANDUSUURINGUTE KESKUS: MAK vahehindamise LEADER fookusgrupp (2/3)
16.04.2019 Centennial Hotell, Endla 15, Tallinn ETaG: Horisont 2020 algajate koolitus Tallinnas
16.04.2019 Joaveski, Harjumaa ARENDUSKODA: Üldkoosolek
15.04.2019–17.04.2019 Dublin, Ireland SCAR SWG AKIS 4 - 11th Meeting DUBLIN
15.04.2019 Harjumaa LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Loode-Eesti kohaliku toidu arutelu
15.04.2019–16.04.2019 Taagepera, Valgamaa LEADER TEGEVUSGRUPID: LEADER koostööprojekti "Peipsimaa võrgustike tugevdamine" väljasõit
13.04.2019 Altmõisa külalistemaja, Läänemaa KODUKANT LÄÄNEMAA: Kohaliku toidu päev – kontaktmess
11.04.2019–12.04.2019 Brussels, Belgium ENRD: Conference "NetworkX. Inspiring Rural Europe!"
11.04.2019 Eesti Maaülikool, Kreutzwaldi 1A, Tartu EESTI BIOKÜTUSTE ÜHING: Etanooli konverents 2019
11.04.2019 Setomaa PIIRIVEERE LIIDER: Google My Business, Facebook ja Instagram keskkondade koolituspäev
10.04.2019 Kostivere, Harjumaa PÕHJA-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
10.04.2019–15.04.2019 Hispaania PÕLVAMAA PARTNERLUSKOGU: Koostöö ja heade praktikate kogumise õppereis
09.04.2019–12.04.2019 Malta NELJA VALLA KOGU: Juhatuse ja strateegia vahehindamise töörühma õppereis
09.04.2019 Veebi vahendusel INNOVATSIOONIVÕRGUSTIK: Vebinar "Õlikanepi ja hariliku hirsi kasvatustehnoloogia optimeerimine"
09.04.2019 Märjamaa rahvamaja, Raplamaa PÕLLUMAJANDUSUURINGUTE KESKUS: MAK vahehindamise LEADER fookusgrupp (1/3)
09.04.2019 Rakvere, Lääne-Virumaa PARTNERID: Juhatuse koosolek
09.04.2019 Rapla, Raplamaa RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU: Ettevõtluse meetme projektide hindamiskomisjoni istung
08.04.2019–12.04.2019 Portugal ROHELISE JÕEMAA KOOSTÖÖKOGU: Säästva turismi õppereis
05.04.2019 Raplamaa RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU: Raplas tunnustatakse maaelu edendajaid
05.04.2019 Haapsalu NELJA VALLA KOGU: EstPol projekti koosolek
04.04.2019 Tartu, Eesti ESTONIAN UNIVERSITY OF LIFE SCIENCES: Career information day
04.04.2019 Põlva kohvik Aal TARTUMAA PL: Sibulköögiviljade kasvatustehnoloogiad ja taimekaitse
04.04.2019 Türi Kultuurikeskuse II korruse klaassaalis (Hariduse 1, Türi, Järva maakond) EPKK: Põllu- ja metsamajanduse taristu arendamine ja hoid
04.04.2019 Rome, Italy LEADER: Speed Dating event
03.04.2019–04.04.2019 Hiiumaa ROHELISE JÕEMAA KOOSTÖÖKOGU: Õppereis Hiiumaale
02.04.2019–04.04.2019 Chisinau, Moldova ENPARD: EL-Moldova LEADER conference
02.04.2019 Tallinn LEADER TEGEVUSGRUPID: HARJULEADER koostööprojekti nõupidamine
01.04.2019–04.04.2019 Itaalia LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Ringmajanduse projekti õppereis
30.03.2019–31.03.2019 Võrumaa LÕUNA-JÄRVAMAA KOOSTÖÖKOGU: Õppereis Võrumaale SÄNNA KULTUURIMÕISA
29.03.2019 Olustvere TMK OLUSTVERE TMK: Karja- ja heinamaade kasutamine lihaveisekasvatuses (2päevane)
29.03.2019 Jõhvi KIRDERANNIKU KOOSTÖÖKOGU: Ühisprojekti “Muutustega kohanemine” tegevus
29.03.2019 Tartu LEADER TEGEVUSGRUPID:National Geographic projekti kohtumine
28.03.2019–28.03.0209 Tallinna Teeninduskool, Majaka 2 TOIDULIIT: Toidualase teabe esitamine
28.03.2019 Haapsalu KODUKANT LÄÄNEMAA: Hindamiskomisjoni koolitus
27.03.2019 Hiiumaa HIIDLASTE KOOSTÖÖKOGU: Biosfääri päev
27.03.2019 Veebiseminar EUROOPA VÕRGUSTIK: Veebiseminar “Intellektuaalomandi õigused Horisont 2020 projektides”
27.03.2019–28.03.2019 Saku ja Jõgeva TARTUMAA PL ja PMK: "Seemneproovivõtjate koolitus"
27.03.2019 Lääne-Virumaa PAIK: Üldkoosolek
27.03.2019 Rakvere PARTNERID: Hindamiskomisjoni koosolek ja taotlejate ärakuulamine
26.03.2019–26.03.0209 Tartu, Kreutzwaldi 56/1 TOIDULIIT: Toidualase teabe esitamine
26.03.2019 TARTUMAA PL: Pindala- ja loomatoetuste infopäev
26.03.2019 KODUKANT LÄÄNEMAA: KKLM arenguseminar
26.03.2019 Türi LÕUNA-JÄRVAMAA KOOSTÖÖKOGU: Infopäev ettevõtlusmeetmetest taotlejatele
26.03.2019 Jõhvi KIRDERANNIKU KOOSTÖÖKOGU: Rahvusvaheline koostööprojekt “Robootika noortele” tegevus
25.03.2019 Saaremaa SAARTE KOOSTÖÖKOGU: Üldkoosolek
25.03.2019 Hiiumaa HIIDLASTE KOOSTÖÖKOGU: Üldkoosolek
25.03.2019 Järvamaa LÕUNA-JÄRVAMAA KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
22.03.2019 Jäneda, Tapa municipality, Lääne-Viru county, Estonia ETNA: Conference of active rural women "Future footprints"
22.03.2019 Olustvere manor, Viljandi county, Estnia MES: Conference "Farmer as a top manager"
22.03.2019 Saku TARTUMAA PÕLLUMEESTE LIIT: Vedel- ja tahesõnniku toitainete sisalduse kalkuleerimine
22.03.2019 Ridaküla seltsimaja, Lääne-Virumaa OLUSTVERE TMK: Põllumajandusloomade heaolu - hobusekasvatus
22.03.2019 Paide TARTUMAA PL: PÕKA aastani 2030
22.03.2019–23.03.2019 Harjumaa IDA-HARJU KOOSTÖÖKODA: Inspiratsiooniväljasõit vabaühendustele
22.03.2019 Tartu TARTUMAA ARENDUSSELTS: Suurprojektide taotlemistingimuste arutelukoosolek
21.03.2019 Saaremaa SAARTE KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
21.03.2019 Türi, Järvamaa LÕUNA-JÄRVAMAA KOOSTÖÖKOGU: Hindamiskomisjoni koosolek
21.03.2019 Märja (Aretuse 2), Tartumaa EPKK: Natura 2000 erametsamaale
21.03.2019 MULGIMAA ARENDUSKODA: Mulgimaa ettevõtjate koostööseminar
19.03.2019 LEADER TEGEVUSGRUPID: Koostööprojekti “Ettevõtjate võrgustumine” koolitus ettevõtjatele
19.03.2019 Polli, Viljandimaa ESTONIAN CHAMBER OF AGRICULTURE AND COMMERCE: Gardening Forum 2019
19.03.2019 Saaremaa SAARTE KOOSTÖÖKOGU: Hindamiskomisjoni istung
19.03.2019 Pärnu, Nooruse Maja, Roheline 1b EPKK: Head tootmis- ja hügieenitavad ning söödahügieen
18.03.2019 Viisu, Järvamaa JÄRVA ARENGU PARTNERID: Üldkogu
18.03.2019 Jõhvi KIRDERANNIKU KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
15.03.2019 Räpina KIRDERANNIKU KOOSTÖÖKOGU: Ühisprojekti “Muutustega kohanemine. Vol. 2” koolitus “Viljapuude lõikamine”
15.03.2019 Valgamaa Partnerluskogu VALGAMAA PARTNERLUSKOGU: Hindamiskomisjoni koosolek (2.1)
15.03.2019 Tallin, Lai 41/39 TARTUMAA PL: Lühikesed tarneahelad ja kohalike turgude arendamine
14.03.2019 Tallinn, Maaeluministeerium MAAELUVÕRGUSTIK: Arukate külade teemaline ümarlaud (1/2019)
14.03.2019 Valgamaa VALGAMAA PARTNERLUSKOGU: Strateegia seire töörühma koosolek
14.03.2019 Valgamaa VALGAMAA PARTNERLUSKOGU: Revisjonikomisjoni koosolek
14.03.2019 Tartu, Jalaka 48 TARTUMAA PL: Sibulköögiviljade kasvatustehnoloogiad ja taimekaitse
13.03.2019 Võrumaa Toidukeskus, Koidula 7, Võru Estonia KNOWLEDGE TRANSFER PROGRAMME: Information day for LEADER LAGs about public procurement
13.03.2019 Eesti Maaülikooli aula, Kreutzwaldi 1A, Tartu Eesti Maaülikool: Konverents "Eesti Loodus turismimajanduses"
13.03.2019–14.03.2019 Jõhvi ja Kostivere LEADER TEGEVUSGRUPID: Projekti "Pealinnast piirilinna" infopäevad
13.03.2019 Tartu, Raadimõisa hotell AGRICON: Etektiivsem põllumajandus läbi teadliku tegutsemise
12.03.2019 Euroopa Liidu Eesti esindus, Rävala 4, Tallinn Estonia KNOWLEDGE TRANSFER PROGRAMME: Information day for LEADER LAGs about public procurement
12.03.2019 Türi Kultuurikeskus, Hariduse 1 EPKK: Teraviljafoorum 2019: Kuidas kohaneda muutuvate oludega?
12.03.2019 Jõhvi, Ida-Virumaa KIRDERANNIKU KOOSTÖÖKOGU: LEADER-meetme infopäev
12.03.2019 Valgamaa VALGAMAA PARTNERLUSKOGU: Hindamiskomisjon tutvub kogukonnameetme projektidega
12.03.2019 Ida-Virumaa VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Ettevõtjate hommik
12.03.2019 Tartu, Kreutzwaldi 5 AIANDUSKLASTER MTÜ: Taasviljuvate maasikate kasvatamise kiletunnelis
11.03.2019–12.03.2019 ROHELISE JÕEMAA KOOSTÖÖKOGU: Sauna projekti juhtkomitee
08.03.2019 Sisekaitseakadeemia, Kase 61, Tallinn SISEKAITSEAKADEEMIA: Füüsilisest isikust ettevõtja maksukäitumise põhiprintsiibid
08.03.2019–09.03.2019 Tallinn Tehisintellekti päev ja ümarlauad
07.03.2019 TARTUMAA ARENDUSSELTS: Koostööprojekti “Innovatsiooni otsingul” koolituspäev
07.03.2019 Türi LEADER TEGEVUSGRUPID: Internetiturunduse koolitus
07.03.2019 Saku TARTUMAA PÕLLUMEESTE LIIT: Uue taimetervise määruse tutvustus
07.03.2019 Kiviõli, Ida-Virumaa VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Strateegiamuutmise seminar
06.03.2019–07.03.2019 Tartu, Estonia ESTONIAN UNIVERSITY OF LIFE SCIENCES: Conference "Healthy animal and good food 2019"
06.03.2019 Belgia, Brüssel ENRD: Temaatilise töögrupi "Arukad külad" 7. kohtumine
06.03.2019 Jõhvi, Estonia KNOWLEDGE TRANSFER PROGRAMME: Information day for LEADER LAGs about public procurement
06.03.2019 Järvamaa LÕUNA-JÄRVAMAA KOOSTÖÖKOGU: Mõttetalgud kogukondade kestliku arengu võtmes
06.03.2019 Keila-Joa, Harjumaa LÄÄNE-HARJUMAA KOOSTÖÖKOGU: Lääne-Harjumaa kogukondade koostööõhtu
06.03.2019 Kostivere, Harjumaa PÕHJA-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
06.03.2019 Tallinn LEADER TEGEVUSGRUPID: 4KTG Töökoosolek
05.03.2019 Tartumaa, Estonia ESTONIAN RURAL NETWORK: Regional information day of Open Farms Day
05.03.2019 veebiseminar ÄRIPÄEV: Bioloogilised varad ja bioloogiliste varade kajastamine raamatupidamises
05.03.2019 PARTNERID: Ühisprojekti "Mahetooraine Põhja-Eesti toidukultuuris" 8. töötuba
05.03.2019–06.03.2019 Ozolnieki, Latvia ENRD: 21st Meeting of Nordic-Baltic Rural Networks
05.03.2019 Kuressaare, Saaremaa SAARTE KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
04.03.2019 Võrumaa VÕRUMAA PARTNERLUSKOGU: Küla- ja kultuurimeetme infopäev taotlejatele
04.03.2019 Järvamaa LÕUNA-JÄRVAMAA KOOSTÖÖKOGU: Hindamiskomisjoni ringsõit
04.03.2019 Sõmeru PARTNERID: Hindamiskomisjoni infopäev
01.03.2019 ROHELISE JÕEMAA KOOSTÖÖKOGU: Üldkoosolek
01.03.2019 Tartu TARTUMAA ARENDUSSELTS: LEADER infopäev
01.03.2019 Tapa, Lääne-Virumaa ARENDUSKODA: LEADER toetuste hindamiskomisjoni õppepäev
28.02.2019 Radisson Blu Hotell Olümpia, Tallinn Konverents "Biomajandus –loovust ja jätkusuutlikkust kõigile"
28.02.2019 Raasiku IDA-HARJU KOOSTÖÖKODA: Taotlusvooru info- ja inspiratsooniõhtud vabaühendustele ja KOV-dele
27.02.2019 PIIRIVEERE LIIDER: Juhatuse koosolek
27.02.2019 Jäneda, Estonia ESTONIAN RURAL NETWORK: Regional information day of Open Farms Day
27.02.2019 Kehra IDA-HARJU KOOSTÖÖKODA: Taotlusvooru info- ja inspiratsooniõhtud vabaühendustele ja KOV-dele
26.02.2019 Goldenbecki maja, Kullamaa, Lääne county, Estonia KNOWLEDGE TRANSFER PROGRAMME: Information day for LEADER LAGs about public procurement
25.02.2019–01.03.2019 Soome, Põhja-Satakunta piirkond LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Koostööprojekti 5*Nature turismiettevõtjate õppereis
22.02.2019 Athlone, Iirimaa ENRD: Töögrupp "Põlvkondade vahetus maapiirkonnas"
21.02.2019–22.02.2019 Belgia, Brüssel EUROOPA KOMISJON / EUROOPA PARLAMENT: Pilootprojekt "Arukad öko-sotsiaalsed külad" ja arukate külade tulevik
21.02.2019 Tori, Pärnu county, Estonia KNOWLEDGE TRANSFER PROGRAMME: Information day for LEADER LAGs about public procurement
21.02.2019 Rapla RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU: Projektitoetuse infopäev (Rapla)
21.02.2019 Sakus Eesti Taimekasvatuse Instituudi saalis Teaduse 6a EESTI TAIMEKAITSE SELTSi seminar-koosolek
21.02.2019 Euroopa Liidu Majja (Laikmaa 15, Tallinn) EUROOPA KOMISJONI EESTI ESINDUS: Infoseminar "Kas oleme Brexitiks valmis?"
20.02.2019–21.02.2019 Athlone, Iirimaa ENRD: Perioodi 2014-2020 Euroopa riiklike maaeluvõrgustike 13. kohtumine
20.02.2019 Brüssel, Belgia The 5th International Conference of the Joint Programming Initiative ‘A Healthy Diet for a Healthy Life’
20.02.2019 Harjumaa NELJA VALLA KOGU: Internetiturunduse koolitus ettevõtjale
20.02.2019 Haapsalu KODUKANT LÄÄNEMAA: Üldkoosolek
20.02.2019 Taikse, Järvamaa LÕUNA-JÄRVAMAA KOOSTÖÖKOGU: Üldkoosolek
20.02.2019 Kohila RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU: Projektitoetuse infopäev (Kohila)
20.02.2019 Tartumaa TARTUMAA ARENDUSSELTS: Liikmete üldkoosolek ja klubiõhtu
19.02.2019 Märjamaa RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU: Projektitoetuse infopäev (Märjamaa)
18.02.2019–22.02.2019 Soome LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Rahvusvahelise koostööprojekti "Local Security" õppereis
18.02.2019 Kaiu, Raplamaa RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU: Projektitoetuse infopäev (Kaiu)
18.02.2019 ROHELISE JÕEMAA KOOSTÖÖKOGU: Ühisturunduse jätkuprojekti arutelu
16.02.2019 Tartu, Kreutzwaldi 5 MAAÜLIKOOL: Infopäev viinamarjadest
15.02.2019 Sangaste, Valgamaa EESTI RUKKI SELTS: Innovatsioonipreemia päev
14.02.2019 Harjumaa NELJA VALLA KOGU: Üldkoosolek
14.02.2019 Tallinna Teeninduskool, Majaka 2 TOIDULIIT: Ohtlike kemikaalide infopäev
14.02.2019–15.02.2019 Soome LEADER TEGEVUSGRUPID: SEIC juhtkomitee
14.02.2019 Tallinn, Estonia RAHVAALGATUSKESTAME: Thematic seminar about Employment
13.02.2019 Tartu, Kreutzwaldi 1A EESTI PÕLLUMAJANDUS-KAUBANDUSKODA: Maaelufoorum 2019
13.02.2019 Jõhvi, Ida-Virumaa KIRDERANNIKU KOOSTÖÖKOGU: ühisprojekti "Muutustega kohanemine. Vol. 2" - Päästeameti loeng "Elanikkonnakaitse"
13.02.2019 Nasva, Saare county, Estonia KNOWLEDGE TRANSFER PROGRAMME: Information day for LEADER LAGs about public procurement
13.02.2019 Paldiski, Harjumaa LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Ringmajanduse koostööprojekti õppereisi eelkohtumine
12.02.2019 Keskkonnaministeeriumi I korruse saal, Tallinn KESKKONNAMINISTEERIUM: Keskkonnahoid läbi innovatsiooni - võimalused ettevõtjatele
12.02.2019 Viljandi LÕUNA-JÄRVAMAA KOOSTÖÖKOGU: Projekti "Kogukondlik ja kestlik Lõuna - Järvamaa" raames toimuv õppekäik
12.02.2019 VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Sotsiaalmeedia koolitused (II koolituspäev)
12.02.2019 Kuressaare, Saaremaa SAARTE KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
11.02.2019 Sagadi LEADER tegevusgrupid: SEIC projekti toiduteemaline inspiratsioonipäev
11.02.2019 Toila, Ida-Virumaa KIRDERANNIKU KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
08.02.2019–10.02.2019 Tallinn, Estonia Tourism fair "TOUREST 2019"
07.02.2019 Muhu vald, Hellamaa külakeskus EESTI MAAÜLIKOOL: Kuidas lahendada konflikte
07.02.2019 PARTNERID: Juhatuse koosolek
07.02.2019 Kiviõli, Ida-Virumaa VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Taotlejate infopäev
07.02.2019 Tallinn, Estonia ENRD EVALUATION HELPDESK: Evaluation themed seminar “EvaluationWORKS!”
06.02.2019 Radisson BLU Hotell Olümpia Conference Centre, Tallinn, Estonia PUBLICON OÜ: Conference “Strong local government = strong country?"
06.02.2019 Raplamaa KODUKANT LÄÄNEMAA: Kohaliku toidu seminar-õpituba
06.02.2019 Tartu LEADER tegevusgrupid: NATIONAL GEOGRAPHIC meeskonna koosolek
06.02.2019–07.02.2019 EIP-AGRI Workshop: Opportunities for farm diversification in the circular bioeconomy
05.02.2019–07.02.2019 Harjumaa PÕHJA-HARJU KOOSTÖÖKOGU: LEADER toetuste infopäevad
05.02.2019–07.02.2019 Ellivuori, Soome EUROOPA ARUKATE KÜLADE VÕRGUSTIK: Esimene arukate külade võrgustiku kohtumine
05.02.2019 Väike-Maarja, Lääne-Virumaa PAIK: LEADER projektitoetuse taotlejate nõustamine
05.02.2019 VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Sotsiaalmeedia koolitused (I koolituspäev)
05.02.2019 Tallinnas Arhitektuurikeskuses RAHVAALGATUS.EE: #kuidasmekestame arutelusarja teemaseminar: Eesti sisene ränne
05.02.2019 Tallinn, Estonia RAHVAALGATUSKESTAME: Thematic seminar about Estonian inner migration
04.02.2019 Hiiumaa HIIDLASTE KOOSTÖÖKOGU: Üldkoosolek
04.02.2019 Türi, Järvamaa LÕUNA-JÄRVAMAA KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
04.02.2019 Mõedaka, Lääne-Virumaa VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Taotlejate infopäev
02.02.2019 Ao village, Väike-Maarja municipality, Lääne-Viru county MAITSEELAMUSE KODA: Avatakse uus Näkiuurimiskeskus!
01.02.2019 Räpina PIIRIVEERE LIIDER: Hindamiskomisjoni koosolek
01.02.2019 Raplamaa RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU: Rahvusvahelise LEADER koostöö seminar
31.01.2019 Märjamaa RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU: Raplamaa külade tunnustamisüritus
31.01.2019 Kõrtsialuse, Lääne-Virumaa VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Taotlejate infopäev
30.01.2019 Tartu, Kreutzwaldi 1A EESTI MAAÜLIKOOL: Kuidas lahendada konflikte
30.01.2019 Harjumaa NELJA VALLA KOGU: Strateegia vahehindamise töörühm koosolek
30.01.2019 Audru, Pärnumaa PÄRNU LAHE PARTNERLUSKOGU: Juhatuse koosolek
30.01.2019 Lehtse, Lääne-Virumaa ARENDUSKODA: Üldkoosolek
29.01.2019–30.01.2019 Jäneda, Lääne-Viru county, Estonia ESTONIAN RURAL NETWORK: Information day for advisors
29.01.2019 VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Koostööprojekti “Ettevõtjate võrgustumine” koolitus
29.01.2019 Läänemaa KODUKANT LÄÄNEMAA: Taotlusvooru infopäevad
29.01.2019 Valga, Valgamaa VALGAMAA PARTNERLUSKOGU: Taotlusvoorude infopäev
26.01.2019 Pärnu KODUKANT: Üle-eestiline külavanemate foorum
24.01.2019 PÕHJA-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Üldkoosolek
24.01.2019 Harjumaa LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Koolitussari “Ringmajanduse kasu väikeettevõttele” - sissejuhatus ringmajandusse
24.01.2019–26.01.2019 Olustvere LEADER TEGEVUSGRUPID: Koostööprojekti SEIC lõpuseminar
24.01.2019 Tartu TARTUMAA ARENDUSSELTS: Strateegia uuenduste avalikustamise seminar
23.01.2019 Harjumaa EESTI LEADER LIIT: Arutelu “Kogukonnameetod ja multifondid”
23.01.2019–25.01.2019 Eesti Maaülikool, Kreutzwaldi 1A, Tartu HORIZON2020: Energia valdkonna infopäev ja Kesk- ja Ida-Euroopa säästva energeetika konverents
23.01.2019–25.01.2019 Läänemaa KODUKANT LÄÄNEMAA: Taotlusvooru infopäevad
22.01.2019 Rävala 2, Euroopa Liidu Maja, Tallinn Põhjamaade Ministrite Nõukogu toetusprogrammide infopäev Tallinnas
22.01.2019 Põlva PÕLVAMAA PARTNERLSUKOGU: Rahvusvahelise koostööprojekti infopäev
21.01.2019–22.01.2019 Viljandimaa TARTUMAA ARENDUSSELTS: Koolitusprogrammi “Innovatsiooni otsingul” õppereis
19.01.2019 valgamaa AIANDUSKLASTER MTÜ: Viinamarjade infopäev
18.01.2019–19.01.2019 Soome HIIDLASTE KOOSTÖÖKOGU: Osalemine matkamessil
18.01.2019 Karksi, Viljandimaa MULGIMAA ARENDUSKODA: Hindamiskomisjoni koosolek
17.01.2019 Messuaukio 1, Helsinki, Finland FINNISH RURAL NETWORK: EIP-working groups seminar
17.01.2019 Tartu LÕUNA-JÄRVAMAA KOOSTÖÖKOGU: Õppepäev Tartu ettevõtluskülas
17.01.2019 Laulasmaa LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Üldkoosolek
17.01.2019 Roosna-Alliku, Järvamaa EESTI LEADER LIIT: Juhatuse koosolek
17.01.2019 Saaremaa SAARTE KOOSTÖÖKOGU: Ärikiirendi "Hakkama kasvama" piirkonna ettevõtjatele
16.01.2019 Tallinn, Eesti EVEA: Konverents "Eesti ettevõtlus 30: vahvliküpsetajast nutika spetsialiseerumiseni"
16.01.2019 Otepää, Valgamaa LEADER TEGEVUSGRUPID: Kagu-Eesti tegevusgruppide tegevjuhtide koosolek
16.01.2019 Sõmeru, Lääne-Virumaa LEADER TEGEVUSGRUPID: Virumaa tegevusgruppide koosolek
15.01.2019 VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Hommik ettevõtjatega
15.01.2019 Saaremaa SAARTE KOOSTÖÖKOGU: Infotund
14.01.2019 Mulgi vald, Viljandimaa MULGIMAA ARENDUSKODA: III meetme paikvaatlused
11.01.2019 PIIRIVEERE LIIDER: Üldkoosolek ja arenguseminar
11.01.2019 VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Aastalõpuseminar ja üldkoosolek
11.01.2019 KIRDERANNIKU KOOSTÖÖKOGU: Seminar ja liikmete üldkoosolek
10.01.2019–11.01.2019 Narva-Jõesuu LEADER TEGEVUSGRUPID: Talveseminar 2019
10.01.2019 Haljala, Lääne-Virumaa PARTNERID: Taotlusvooru infopäev
09.01.2019 Haljala, Lääne-Virumaa PARTNERID: Taotlusvooru infopäev (Haljala)
09.01.2019 Anija mõis IDA-HARJU KOOSTÖÖKODA: Toidutootjate ja toitlustajate koostöökohtumine
07.01.2019 Lääne-Virumaa PAIK: LEADER projektitoetuste infopäev
Kokku leiti 446 kirjet


 
 
Maainfo
  Jäneda, Tapa vald 73602, Lääne-Virumaa, Tel 384 9700, info@maainfo.ee
Maainfo