LEADER strateegia koolitusseminar Eesti Külaliikumise KODUKANT koordinaatoritele - osavõtjate nimekiri
18. – 19. oktoober – Jänedal, Maamajanduse Infokeskuses.
NB! Seminar algab kell 11.00 koolituskava tutvustusega, esimene kohvipaus on kell 12.00
Vaata seminari kava, Word dokument
Lektorid, töögruppide juhendajad ja materjalide ettevalmistajad: Liisa Häme (Soome Külaliikumise Assotsiatsioon - Suomen Kylätoiminta „SYTY” esindaja), Indrek Kärner, Ülar Loolaid, Lea Sudakova, Ave Bremse, Krista Kõiv ja Ester Valdvee
Seminarile registreerimine on lõppenud!
Registreerunud osalejad, 15. oktoobri 2007 seisuga
Seminar toimub Maamajanduse Infokeskuses, Lääne-Virumaal Jänedal ja I päeva õhtusöök ja ööbimine Nelijärve Puhkekeskuses.
Juhul, kui osavõtjatel kellel puudub Jänedalt Nelijärvele sõiduks oma transport, sõidutame teid ise (Krista) ja võimalusel kasutame sõbra (st teise seminarist osaleja abi).
Jrk nr |
Maakond |
Seminaril osaleja nimi |
Osalusinfo |
1. | Lääne-Virumaalt | Mare Sikkut | 18.-19.10. |
2 | Lääne-Virumaalt | Hilma Männik | 18.-19.10. |
3. | Lääne-Virumaalt | Timo Vunder | 18.-19.10. |
4. | Lääne-Virumaalt | Aare Vallistu | 18.-19.10. |
5. | Lääne-Virumaalt | Eerik Lumiste | 18.-19.10. |
6. | Põlvamaalt | Tiit Mähar | 18.-19.10. |
7. | Jõgevamaalt | Pille Tutt | 19.10. |
8. | Järvamaalt | Merike Luuk | 18.10. |
9. | Harjumaalt | Jüri Muru | 18.-19.10. |
10. | Harjumaalt | Anu Altmets | 18.-19.10. |
11. | Harjumaalt | Milvi Kopli | 18.-19.10. |
12. | Tartumaalt | Priit Laineste | 18.-19.10. |
13. | Pärnumaalt | Erika Lilleorg | 18.-19.10. |
14. | Pärnumaalt | Piret Volgerad | 18.-19.10. |
15. | Pärnumaalt | täpsustamisel | 18.10. |
16. | Pärnumaalt | täpsustamisel | 18.10. |
17. | Viljandimaalt | Lagle Vilu | 18.-19.10. |
18. | Viljandimaalt | Romeo Mukk | 18.-19.10. |
19. | Ida-Virumaalt | Krista Pedak | 18. ja 19.10. |
20. | KODUKANT | Kadri Pau | 18.-19.10. |
21. |
Kirderanniku Koostöökogu, juhatuse esimees |
Rein Luuse | 18. ja 19.10. |
22. | Peipsi-Alutaguse Koostöökogu, juhatuse esimees | Andrus Rekkor | 19.10. |
23. | Põllumajandusministeerium, maaelu arengu osakond | Katre Kets | 18.10. |
24. | Soome Külaliikumise Assotsiatsioon - Suomen Kylätoiminta „SYTY”, lektor |
Liisa Häme | 18.10. |
25. | Maaelu Arengu Instituut, lektor ja moderaator | Ülar Loolaid | 18-19.10. |
26. | Maaelu Arengu Instituut, lektor ja moderaator | Indrek Kärner |
18.-19.10. |
27. | Maamajanduse Infokeskus, maaeluvõrgustiku üksus, lektor, moderaator ja tõlk | Ave Bremse | 18.-19.10. |
28. | Maamajanduse Infokeskus, maaeluvõrgustiku üksus, lektor ja korraldaja | Krista Kõiv | 18. ja 19.10. |
29. | Maamajanduse Infokeskus, maaeluvõrgustiku üksus, korraldaja | Ester Valdvee | 18. ja 19.10. |
Viimati muudetud: 22.10.2011