EST Maainfo Maamajanduse analüüsi osakond | Maaelu võrgustikutöö osakond Maainfo LEADER Maainfo ARHIIV Maainfo Infomaterjalid (arhiiv) Maainfo TEATED TEGEVUSGRUPPIDELE Maainfo 03.september - tegevusgruppidele Maainfo 26.10.2007 - osavõtjate nimekiri
 
 
Maainfo
Maainfo
EST   Maainfo   ENG
 
  Põllumajandusuuringute Keskus
Maainfo
  Konsulentidele kutsekvalifikatsiooni andmine
Maainfo
  UURINGUD
Maainfo
  Põllumajandusliku raamatupidamise andmebaas (FADN)
Maainfo
  Maaeluvõrgustik
Maainfo
  INNOVATSIOONIVÕRGUSTIK
Maainfo
  LEADER
Maainfo
Maainfo
NÄHTAV LEADER
Maainfo
LEADER UUDISED
Maainfo
ÜRITUSED
Maainfo
LEADER rahvusvahelised koostööprojektid
Maainfo
LEADER 2014-2020 ABIMATERJALID
Maainfo
ARHIIV
  Trükised
Maainfo
  Maamajanduse analüüsi osakonna ja maaelu võrgustikutöö osakonna kontaktid
Maainfo
  Maamajanduse Infokeskus aastatel 2006-2017
Maainfo
  Kalandusvõrgustik aastatel 2008-2015
Maainfo

26.10.2007 - osavõtjate nimekiri

   

26. oktoober 2007 - strateegia koostamise seminaride kokkuvõtte ja tagasiside seminar Jänedal - osavõtjate nimekiri


Jrk nr

Organisatsiooni nimi

Osaleja nimi

Positsioon organisatsioonis või organisatsiooni suhtes (koostööpartner)




1. Saarte Koostöökogu Ahti Kuris Saarte Koostöökogu tegevjuht
2. Jõgevamaa Koostöökogu Kersti Kurvits Jõgevamaa Koostöökogu tegevjuht
3. Jõgevamaa Koostöökogu Pille Tutt Jõgevamaa Koostöökogu juhatuse liige
4. Nelja Valla Kogu Merle Laager Nelja Valla Kogu tegevjuht
5. Nelja Valla Kogu Esta Tamm Nelja Valla Kogu töögrupi ekspert
6. Arenduskoda Heiki Vuntus Arenduskoja tegevjuht
7. Hiidlaste Koostöökogu Hillar Eller Hiidlaste Koostöökoja juhatuse esimees
8. Virumaa Koostöökogu Aili Ilves Virumaa Koostöökogu koordinaator
9. Virumaa Koostöökogu Hardi Murula Virumaa Koostöökogu juhatuse esimees
10. Saarte Koostöökogu Aado Keskpaik Saarte Koostöökogu juhatuse liige
11. MTÜ ETNA Eestimaal Sirje Vällmann MTÜ ETNA Eestimaal mentorlustegevuse projektijuht
12. Peipsi-Alutaguse Koostöökoda Andrus Rekor Peipsi-Alutaguse Koostöökoda, juhatuse esimees
13. Peipsi-Alutaguse Koostöökoda täpsustamisel täpsustamisel
14. Lääne-Harju Koostöökogu Demis Voss

Lääne-Harju Koostöökogu piirkonna strateegia koostamise nõustaja, Harju Ettevõtlus ja Arenduskeskus

15. Järva Arengu Partnerid (JAP) Malle Rooba JAP juhatuse esimees
16. JAP Helena Siiroja JAP juhatuse liige
17. JAP Tõnu Taal JAP revisjonikomisjoni liige ja töögrupi liige
18. JAP Juta Sakkis JAP liige ja töögrupi (Ilu ja käsitöö) juht
19. JAP Jüri Kongas JAP liige ja töögrupi juht
20. JAP Tõnu Maiste JAP töögrupi juht
21. JAP Andres Mätlik Kõue valla arendusspetsialist
22. Saarte Koostöökogu Anne Randmer Saarte Koostöökogu koostööpartner, EMI-ECO konsultant
23. Võrumaa Partnerluskogu Marika Parv Võrumaa Partnerluskogu liige
24. Partnerid Mare Sikkut Patnerid tegevjuht
25. Partnerid Peeter Moisto Partnerid juhatuse liige
26. Partnerid Aili Taal Partnerid juhatuse liige
27. Partnerid Riina Tamberg Partnerid juhatuse liige
28. Partnerid Ülle Allika Partnerid teemagrupi juht
29. Partneid Aivar Aruja Partnerid juhatuse esimees
30. PAIK Aivar Niinemägi PAIK juhataja
31. PAIK Katrin Tirman PAIK strateegia ekspert
32. Lääne-Harju Koostöökogu Heiki Pajur Lääne - Harju Koostöökogu juhatuse esimees
33. Võrtsjärve Ühendus Karl Õmblus Võrtsjärve Ühenduse Leader projektijuht
34. Võrtsjärve Ühendus Helmut Hallemaa Võrtsjärve Ühenduse konsultant
35. Tartumaa Arendusselts Kristiina Liimand Tartumaa Arendusseltsi projektijuht
36. Pärnu Lahe Partnerluskogu Marika Hunt Pärnu Lahe Partnerluskogu juhatuse liige
37. Pärnu Lahe Partnerluskogu Marika Kose Pärnu Lahe Partnerluskogu juhatuse liige
38. Raplamaa Partnerluskogu Jaak Vitsur Raplamaa Partnerluskogu juhatuse liige ja tegevjuht
39. Virumaa Koostöökogu Krista Pedak Virumaa Koostöökogu konsultant, Ida-Viru Ettevõtluskeskusest
40. Jõgevamaa Koostöökoda Karina Kaarepere Jõgevamaa Koostöökoda, juhatuse liige
41. Arenduskoda Tiina Vilu Arenduskoja liige, uute teadmiste ja tehnoloogia töögrupi liige
42. Arenduskoda Milli Kikas Arenduskoja liige, elukeskkonna töögrupi liige
43. Kirderanniku Koostöökoda Rein Luuse Kirderanniku Koostöökoja juhatuse esimees
44. Jõelähtme Vallavolikogu Maido Pajo Jõelähtme Vallavolikogu liige
45. Anija Vallavalitsus Marge Raja Anija valla haridus- ja sotsiaaltöö vanemspetsialist
46. Lõuna-Järvamaa Koostöökogu Ormes Olm Lõuna-Järvamaa Koostöökogu tegevjuht
47. Kodukant Läänemaa Anu-Lii Jürman Kodukant Läänemaa juhatuse esimees
48. Kodukant Läänemaa Sven Köster Kodukant Läänemaa juhatuse liige
49. Kodukant Läänemaa Linda Pärnpuu Kodukant Läänemaa juhatuse liige
50. MTÜ Rae Valla Alevike- ja Külavanemate Selts Ado Sepa  
51. Põllumajandus- ministeerium Toomas Kevvai maaelu- ja kalanduspoliitika asekantsler
52. Põllumajandus- ministeerium Riin Saluveer maaelu arengu osakond
53. Põllumajandus- ministeerium Vivia Aunapuu maaelu arengu osakond
54. Põllumajandus- ministeerium Katre Kets maaelu arengu osakond
55. Maaelu Arengu Instituut Lea Sudakova lektor / moderaator
56. Maaelu Arengu Instituut Ülar Loolaid lektor / moderaator
57. Maaelu Arengu Instituut Indrek Kärner lektor / moderaator
58. Maamajanduse Infokeskus, maaeluvõrgustik Ave Bremse lektor / moderaator
59. Maamajanduse Infokeskus, maaeluvõrgustik Ester Valdvee korraldaja
60. Maamajanduse Infokeskus, maaeluvõrgustik Krista Kõiv korraldaja
       
       
       
       

Viimati muudetud: 22.10.2011


Leader logo pysti 1

 
 
Maainfo
  Jäneda, Tapa vald 73602, Lääne-Virumaa, Tel 384 9700, info@maainfo.ee
Maainfo