EST Maainfo Maaelu võrgustikutöö osakond  Maainfo Maaelu võrgustikutöö osakonna kontaktid
 
 
Maainfo
Maainfo
EST   Maainfo   ENG
 
  Põllumajandusuuringute Keskus
Maainfo
  Maaeluvõrgustik
Maainfo
  INNOVATSIOONIVÕRGUSTIK
Maainfo
  LEADER
Maainfo
  Trükised
Maainfo
  UURINGUD
Maainfo
  VIDEOD
Maainfo
  Põllumajandusliku raamatupidamise andmebaas (FADN)
Maainfo
  Konsulentidele kutse andmine
Maainfo
  Maaelu võrgustikutöö osakonna kontaktid
Maainfo

Maaelu võrgustikutöö osakonna kontaktid

   

Maaelu võrgustikutöö osakond

Reve Lambur juhataja +372 529 8009 reve.lambur [at] pmk.agri.ee
Hanna Tamsalu juhataja asetäitja +372 520 1078 hanna.tamsalu [at] pmk.agri.ee
Konstantin Mihhejev peaspetsialist +372 5845 1896 konstantin.mihhejev [at] pmk.agri.ee
Ave Bremse peaspetsialist +372 515 6412 ave.bremse [at] pmk.agri.ee
Helene Kõiv peaspetsialist +372 5622 5141 helene.koiv [at] pmk.agri.ee
Meeri Maastik peaspetsialist +372 525 8261  meeri.maastik [at] pmk.agri.ee
Erik Lööper peaspetsialist +372 384 9795 erik.looper [at] pmk.agri.ee
Karme Petrutis peaspetsialist +372 5346 8218  karme.petrutis [at] pmk.agri.ee
Liisa Kübarsepp peaspetsialist +372 512 8889 liisa.kybarsepp [at] pmk.agri.ee 
Annika Suu peaspetsialist   annika.suu [at] pmk.agri.ee
Agnes Kivistik peaspetsialist +372 56651628 agnes.kivistik [at] pmk.agri.ee
Rutt Tõnurist peaspetsialist +372 384 9705 rutt.tonurist [at] pmk.agri.ee

>>>Põllumajandusuuringute Keskuse kõigi osakondade kontaktid leiab SIIT.

Viimati muudetud: 13.01.2021

Jaanuar 2021
Tagasi  Edasi
Maainfo
    

Päevakajalised asjad
Maainfo
ENRD: Kuidas võitlevad Euroopa kogukonnad COVID-19 viirusega
MAAELUVÕRGUSTIK: Konsulentide infokiri nr 1/2021 (42)
EUROOPA MAAELUVÕRGUSTIK: Kandideerimine projektikonkursile "Inspireeriv maaelu 2021" on lõppenud!
MAAELUVÕRGUSTIK: Võrgukiri nr 2 (473)
PMK: Rahvusvaheline tolmeldajate soodustamise võrgustik on avaldanud mitmeid materjale
EESTI MAAÜLIKOOL: Biomajanduse küsitlus BIOEAST arenguseireks
MAAELUVÕRGUSTIK: EL strateegia "Talust taldrikule" arendab toidusüsteeme nii Euroopas kui kodumaal
MAAELUVÕRGUSTIK: Tomatist tehtud pakend
EIP VÕRGUSTIK: Euroopa Innovatsioonipartnerluse uudiskiri nr 89
LEADER infokiri 2021 (nr 1/87)
EUROOPA KOMISJON: teabe, nõuande ja innovatsiooni konsultatsioon
MAAELUVÕRGUSTIK on-line mõttekoda 4: Euroopa Komisjoni ideekorje "Maaelu areng – maapiirkondade pikaajaline visioon 2040"

 
 
Maainfo
  Jäneda, Tapa vald 73602, Lääne-Virumaa, Tel 384 9700, seminar (at) pmk.agri.ee
Maainfo