EST Maainfo Maaelu võrgustikutöö osakond / Maamajanduse analüüsi osakond Maainfo Maaelu võrgustikutöö osakonna kontaktid
 
 
Maainfo
Maainfo
EST   Maainfo   ENG
 
  Põllumajandusuuringute Keskus
Maainfo
  Maaeluvõrgustik
Maainfo
  INNOVATSIOONIVÕRGUSTIK
Maainfo
  LEADER
Maainfo
  Trükised
Maainfo
  UURINGUD
Maainfo
  Põllumajandusliku raamatupidamise andmebaas (FADN)
Maainfo
  Konsulentidele kutse andmine
Maainfo
  Maaelu võrgustikutöö osakonna kontaktid
Maainfo

Maaelu võrgustikutöö osakonna kontaktid

   

Maaelu võrgustikutöö osakond

Reve Lambur juhataja +372 529 8009 reve.lambur [at] pmk.agri.ee
Hanna Tamsalu juhataja asetäitja +372 520 1078 hanna.tamsalu [at] pmk.agri.ee
Konstantin Mihhejev peaspetsialist +372 5845 1896 konstantin.mihhejev [at] pmk.agri.ee
Ave Bremse peaspetsialist +372 515 6412 ave.bremse [at] pmk.agri.ee
Helene Kõiv peaspetsialist +372 5622 5141 helene.koiv [at] pmk.agri.ee
Meeri Maastik peaspetsialist +372 525 8261  meeri.maastik [at] pmk.agri.ee
Erik Lööper peaspetsialist +372 384 9795 erik.looper [at] pmk.agri.ee
Kristian Raus peaspetsialist +372 672 9131 kristian.raus [at] pmk.agri.ee
Karme Petrutis peaspetsialist +372 5346 8218  karme.petrutis [at] pmk.agri.ee
Liisa Kübarsepp koosseisuväline
peaspetsialist
+372 512 8889 liisa.kybarsepp [at] pmk.agri.ee 
Annika Suu koosseisuväline
peaspetsialist
  annika.suu [at] pmk.agri.ee

 

Viimati muudetud: 05.10.2020

Oktoober 2020
Tagasi  Edasi
Maainfo
   

Päevakajalised asjad
Maainfo
MAAELU: Eesti teadlased loodavad ternespiimapulbrist valmistada uusi preparaate
PRIA: Alates 4. novembrist saab taotleda investeeringutoetust põllumajandusettevõtete tulemuslikkuse parandamiseks, taotluste eeltäitmine algas täna
LEADER infokiri 2020 (nr 13/84)
LEADER TEGEVUSGRUPID: Selgusid Põhja-Eesti parimad toidu- ja joogimeened
MAAELUVÕRGUSTIK: Lahendusi tänasele päevale
EUROOPA KOMISJON: Kuni 30. novembrini on võimalus avaldada oma arvamust maapiirkondade tuleviku osas
MAAELUVÕRGUSTIK: Maal elamise päev - nii omadele kui ka külalistele!
PÕLVAMAA PARTNERLUSKOGU: Leevi Loomakliinik
RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU: Juhatuse koosolek Tohi Distillery´s
ROHELISE JÕEMAA KOOSTÖÖKOGU: Ühisprojekt “Koostöö arendamine ja ühtse külastustaristu rajamine Soomaa piirkonnas” sai rahastusotsuse
MAAELUVÕRGUSTIK: Võrgukiri nr 18 (467)
VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Leader lugu: Konkreetsuse võlu – Peeter Tapner
MAAELUVÕRGUSTIK: Konsulentide infokiri nr 13/2020 (38)
EIP-AGRI: Mullaseire
PIIRIVEERE LIIDER: LEADER projekt „Turismiinfo kättesaadavuse parandamine“
PIIRIVEERE LIIDER: LEADER projekt "Erinevas vanuses inimeste liikumisaktiivsuse suurendamine maal ja veel"
PEIPSI-ALUTAGUSE KOOSTÖÖKODA: "Sööma" saade tutvustas kohalikke tootjaid
PIIRIVEERE LIIDER: Nädalavahetusel arutleti noorte kaasamise tegevuskava üle
MAAELUVÕRGUSTIK: Toiduvõrgustike info - 22. oktoober 2020 (13/2018)

 
 
Maainfo
  Jäneda, Tapa vald 73602, Lääne-Virumaa, Tel 384 9700, seminar (at) pmk.agri.ee
Maainfo