EST Maainfo Maaelu võrgustikutöö osakond  Maainfo Maaelu võrgustikutöö osakonna kontaktid
 
 
Maainfo
Maainfo
EST   Maainfo   ENG
 
  Põllumajandusuuringute Keskus
Maainfo
  Maaeluvõrgustik
Maainfo
  INNOVATSIOONIVÕRGUSTIK
Maainfo
  LEADER
Maainfo
  Trükised
Maainfo
  VIDEOD
Maainfo
  Põllumajandusliku raamatupidamise andmebaas (FADN)
Maainfo
  Konsulentidele kutse andmine
Maainfo
  Maaelu võrgustikutöö osakonna kontaktid
Maainfo

Maaelu võrgustikutöö osakonna kontaktid

   

Maaelu võrgustikutöö osakond

Reve Lambur juhataja +372 529 8009 reve.lambur [at] pmk.agri.ee
Hanna Tamsalu juhataja asetäitja +372 520 1078 hanna.tamsalu [at] pmk.agri.ee
Konstantin Mihhejev peaspetsialist +372 5845 1896 konstantin.mihhejev [at] pmk.agri.ee
Ave Bremse peaspetsialist +372 515 6412 ave.bremse [at] pmk.agri.ee
Helene Kõiv peaspetsialist +372 5622 5141 helene.koiv [at] pmk.agri.ee
Meeri Maastik peaspetsialist +372 525 8261  meeri.maastik [at] pmk.agri.ee
Erik Lööper peaspetsialist +372 384 9795 erik.looper [at] pmk.agri.ee
Karme Petrutis peaspetsialist +372 5346 8218  karme.petrutis [at] pmk.agri.ee
Annika Suu peaspetsialist   annika.suu [at] pmk.agri.ee 
Liina Ulm peaspetsialist   liina.ulm [at] pmk.agri.ee 
Karmen Ibus peaspetsialist   karmen.ibus [at] pmk.agri.ee
Rutt Tõnurist peaspetsialist +372 384 9705 rutt.tonurist [at] pmk.agri.ee

>>>Põllumajandusuuringute Keskuse kõigi osakondade kontaktid leiab SIIT.

Viimati muudetud: 28.09.2021

Oktoober 2021
Tagasi  Edasi
Maainfo
    

Päevakajalised asjad
Maainfo
LEADER infokiri 2021 (nr 13/99)
EPKK ja MAALEHT: Aasta Põllumees 2021 nominendid
PIIRIVEERE LIIDER: Loominguline neljapäeva pärastlõuna
PÕHJA-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Ootame tööle meetmete koordinaatorit
RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU: Aeg esitada tunnustamiseks kodanikuühiskonna tublimaid
SAARTE KOOSTÖÖKOGU: Lõppes LEADER projektitaotluste vastuvõtt!
SAARTE KOOSTÖÖKOGU: Otsime LEADER taotluste hindajaid - eksperte!
VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Leader lugu: Ajaloolised väärtused, kaasaegsed lahendused
TARTUMAA ARENDUSSELTS: 1.–5. oktoobril tutvuti LEADER/CLLD poolt toetatud väikeprojektidega Moldovas
ROOTSI INSTITUUT: Koostöövõimalused Läänemere piirkonnas
NELJA VALLA KOGU: Kogukondade koostööpäev
EUROOPA PARLAMENT: „Talust taldrikule“ tagab tervislikuma ja kestlikuma toidu
MAAELUVÕRGUSTIK: Konsulentide infokiri nr 11/2021 (52)
MAAELUVÕRGUSTIK: Võrgukiri nr 19 (490)
EUROOPA MAAELUVÕRGUSTIK: Uudiskiri - oktoober 2021
MAAELUVÕRGUSTIK: Säästva turismi arendamine LEADER näitel
SustainIT: Eluslabor piima- ja liha väärtusahelas
MAAELUVÕRGUSTIK: koolitusseminar "Uuenduste käivitamine koosloomes" UUS KUUPÄEV
MAAÜLIKOOL: Ühistegevuse veebikonverents "Ühistute roll kestlikkuse tagamises"

 
 
Maainfo
  Jäneda, Tapa vald 73602, Lääne-Virumaa, Tel 384 9700, seminar (at) pmk.agri.ee
Maainfo