7. - 9. augustil 2009 VIII Maapäeva väliskülalised
seisuga 3. august 2009
| Osaleja nimi
| Riik
| Organisatsioon
|
1.
| Uwe Neumann | Saksamaa
| Living Villages in Brandenburg |
2.
| Regina Schulze | Saksamaa
| |
3.
| Silke Last | Saksamaa
| WG "Living Villages" |
4.
| Kim Smedslund | Soome
| LAG Eteläisen maaseudun osaajat EMO ry |
5.
| Matti Mustajärvi | Soome
| Suomen Kylätoiminta ry (SYTY) |
6.
| Peter Melin | Rootsi
| The Swedish National Rural Network |
7.
| Karl-Johan Adolfsson | Rootsi
| All Sweden shall live |
8.
| Ingemar Robertson | Rootsi
| Hela Sverige ska leva! |
9.
| Lars Carlsson | Rootsi
| Hela Sverige ska leva! |
10.
| Staffan Bond | Rootsi
| Hela Sverige ska leva! |
11.
| Ase Blombäck | Rootsi
| Hela Sverige ska leva! |
12.
| Françoise Bonet | Luxembourg | Ministry of Agriculture, Wine-Growing and Rural Development (Riiklik maaeluvõrgustik) |
13.
| Daniel Wathelet | Belgia (Valoonia)
| Reseau Wallon De Developpement Rural (Riiklik maaeluvõrgustik) |
14.
| Denimila Dencheva | Bulgaaria | Ministry of Agriculture and Food |
15.
| Merete Jeppesen | Taani
| Danish Food Industry Agency, Ministry of Food, Agriculture and Fisheries (Riiklik maaeluvõrgustik) |
16.
| František Eliáš | Tsehhi | National Network of Rural Community Schools (NNRCS) |
17.
| Jan Fiala | Tsehhi
| National Network of Rural Community Schools (NNRCS) |
18.
| Pavla Dole?alová | Tsehhi
| National Network of Rural Community Schools (NNRCS) |
19.
| Nada Petrusova | Tsehhi
| National Network of Rural Community Schools (NNRCS) |
20. | Elena Nikiforova | Venemaa
| |
21.
| Girts Kindzulis | Läti
| LAG Kandava Partnership |
22.
| Aris Adlers | Läti | Latvian Rural forum |
23.
| Dace Dance | Läti
| LAG „Jurkante" |
24.
| Anna Jegorova | Läti | Daugavpils and Ilukste District Partnership "Neighbors" |
25.
| Viktorija Kozlovska | Läti | Daugavpils and Ilukste District Partnership "Neighbors" |
26.
| Heikki Nikula | Soome
| Sydänmaan kylätoimikunta, Eurajoki |
27.
| Donatas Saulenas | Leedu
| Lithuanian Rural Communities Union |
28.
| Mikael Erickson | Ahvenamaa (Soome) | Ålands bildningsförbund r.f. / Hela Norden Skall Leva |
29.
| Titus Bahner | Saksamaa
| Forum Synergies |
30.
| Monika Pakot | Rumeenia
| Civitas Foundation |
31.
| Bert Broekhuis | Holland | National Association of Small Villages / Landelijke Vereniging voor Kleine Kernen |
32.
| Vanessa Halhead | Shotimaa
| European Rural Community Association (ERCA) |
| | | |
| | | |
| ___________________
| | |