EST Maainfo Maaelu võrgustikutöö osakond | Maamajanduse analüüsi osakond Maainfo Maaeluvõrgustik Maainfo Üritused (arhiiv) Maainfo 2009 aasta üritused (I poolaasta) Maainfo 2009 üritused (andmed) Maainfo 02.10.2009 - Ehitusalane koolitus Leader tegevusgruppidele (1.päev) Maainfo 02. ja 14. 10.2009 - Ehitusalasel koolitusel Leader tegevusgruppidele OSALEJAD
 
 
Maainfo
Maainfo
EST   Maainfo   ENG
 
  Põllumajandusuuringute Keskus
Maainfo
  Maaeluvõrgustik
Maainfo
Maainfo
"Kingime üheskoos Eestile 100 maaelu toetamise näidet!"
Maainfo
INFOKIRI VÕRGUKIRI
Maainfo
AVATUD TALUDE PÄEV 2019
Maainfo
NÄITUSED
Maainfo
KONKURSID
Maainfo
INFOMATERJALID
Maainfo
TELEPROJEKTID
Maainfo
Euroopa maaeluvõrgustik
Maainfo
Projektinäidete andmebaas
Maainfo
KOHALIKU TOIDU VÕRGUSTIKUD
Maainfo
Sotsiaalne talupidamine
Maainfo
Eesti maaeluvõrgustik 2007-2013
Maainfo
ARHIIV
Maainfo
ARUKAD KÜLAD
  INNOVATSIOONIVÕRGUSTIK
Maainfo
  LEADER
Maainfo
  Trükised
Maainfo
  UURINGUD
Maainfo
  Põllumajandusliku raamatupidamise andmebaas (FADN)
Maainfo
  Konsulentidele kutsekvalifikatsiooni andmine
Maainfo
  Maamajanduse analüüsi osakonna ja maaelu võrgustikutöö osakonna kontaktid
Maainfo

02. ja 14. 10.2009 - Ehitusalasel koolitusel Leader tegevusgruppidele OSALEJAD

   

2. ja 14. oktoober 2009 – Ehitusalasel koolitusel Leader tegevusgruppidele osalejad

12. oktoober 2009 seisuga


Jrk nr

Organisatsiooni nimi

Osaleja nimi

Positsioon organisatsioonis või organisatsiooni suhtes (koostööpartner, ekspert)

1.

Ida-Harju Koostöökoda

Demis Voss

projektinõustaja

2. PAIK Elle Allik nõustaja
3. Arenduskoda Tarvo Nõlvak hindamiskomisjoni liige (osaleb 2. päeval)
4. Jõgevamaa Koostöökoda Kaire Sardis projektijuht
5. Järva Arengu Partnerid Ülle Jääger juhatuse liige
6. Hiidlaste Koostöökogu Ilmi Aksli nõustaja
7. Kirderanniku Koostöökogu Ülle Marits tegevjuht
8. Lõuna-Järvamaa Koostöökogu Ülle Leesmaa tegevjuht
9. Lääne-Harju Koostöökogu Mart Mets tegevjuht
10. Kodukant Läänemaa Larissa Mandel koordinaator
11. Mulgimaa Arenduskoda Raili Uibopuu raamatupidaja
12. Nelja Valla Kogu Deiw Rahumägi juhatuse esimees
13. PAIK Kadri Kopso  
14. Partnerid Aivar Aruja juhatuse esimees
15. Peipsi-Alutaguse Koostöökoda Vello Taar juhatuse liige
16. Piiriveere Liider Marika Parv meetmenõustaja
17. Järva Arengu Partnerid Malle Rooba juhatuse esimees
18. Pärnu Lahe Partnerluskogu Marianne Ruus  
19. Raplamaa Partnerluskogu Lauri Vitsur nõustaja
20. Peipsi-Alutaguse Koostöökoda Aivar Rahe Alajõe vallavanem
21. Saarte Koostöökogu Koit Kelder tegevjuht
22. Tartumaa Arendusselts Kaidi Randpõld nõustaja
23. Kodukant Läänemaa Ene Sarapuu tegevjuht (osaleb 2. päeval)
24. Virumaa Koostöökogu Ott Penek juhatuse liige
25. Võrtsjärve Ühendus Karl Õmblus programmijuht
26. Kodukant Läänemaa Lea Lai koordinaator
27. PRIA Harjumaa-Hiiumaa-Läänemaa büroo Tiia Soomer peainspektor (Harjumaa teenindusbüroo)
28. PRIA Viru büroo Raili Vahter peainspektor (Lääne-Virumaa teenindusbüroo)
29. PRIA Saaremaa-Pärnumaa büroo Ivi Post peainspektor (Saaremaa teenindusbüroo)
30. PRIA Põlvamaa-Võrumaa büroo Epp Säga peainspektor (Põlvamaa teenindusbüroo)
31. PRIA Tartumaa-Jõgevamaa büroo Liivi Põldma peainspektor (Jõgevamaa teenindusbüroo)
32. PRIA Viljandimaa-Valgamaa büroo Andres Aasa peainspektor (Viljandimaa teenindusbüroo)
33. PRIA Järvamaa-Raplamaa büroo Pille Lainemäe peainspektor (Järvamaa teenindusbüroo)
34. OÜ Laesson & Parnerid Tuulikki Laesson koolituse lektor
35. Maamajanduse Infokeskus Ester Valdvee maaelu- ja kalandusvõrgustiku osakonna juhtivspetsialist
36. Partnerid Jüri Tiitso liige
    _________________________ ______________________________
  ________________________ __ ______________________________________
   

Viimati muudetud: 17.10.2011


2 logo maaeluvõrgustikule

 
 
Maainfo
  Jäneda, Tapa vald 73602, Lääne-Virumaa, Tel 384 9700, seminar (at) pmk.agri.ee
Maainfo