Jrk nr |
Osaleja nimi |
Liikmeriigi nimi |
Organisatsiooni/asutuse nimi |
1. |
Juha-Matti Markkola |
Soome |
Maaeluvõrgustiku üksus (Rural Network Unit, Ministry of Agriculture and Forestry) |
2. |
Sanna Sihvola |
Soome |
Põllumajanduse ja metsanduse ministeerium (Ministry of Agriculture and Forestry) |
3. |
Leena Anttila |
Soome |
Põllumajanduse ja metsanduse ministeerium (Ministry of Agriculture and Forestry) |
4. |
Sari Parviainen |
Soome |
Maaelu asjade amet (Agency for Rural Affairs) |
5. |
Petri Rinne |
Soome |
maaeluvõrgustiku esindaja - Leader tegevusgrupi esindaja (Rural Network - LAG Joutsenten Reitti) |
6. |
Krista Antila |
Soome |
maaeluvõrgustiku esindaja - Leader tegevusgrupi esindaja (Rural Network - LAG Active North Satakunta) |
7. |
Pedro Brosei |
Euroopa Komisjon |
Põllumajanduse ja maaelu peadirektoraat (DG AGRI, Unit G.1) |
8. |
Dieter Wagner |
Euroopa maaelu arengu võrgustik |
Kontaktpunkt (EN RD Contact Point) |
9. |
Hana Slovakova |
Tsehhi |
Riiklik maaeluvõrgustiku üksus (National Rural Network, Czech Republic) |
10. |
Cécile Schalenbourg |
Belgia-Valoonia |
Riiklik maaeluvõrgustiku üksus (RRN Wallonia - Cellule d'animation du Réseau rural Régional wallon |
11. |
Zuzana Schottertová |
Slovakkia |
Tsehhi põllumajandusministeerium (Ministry of Agriculture of the Slovak Republic) |
12. |
Jana Hvizdová |
Slovakkia |
Tsehhi põllumajandusministeerium (Ministry of Agriculture of the Slovak Republic) |
13. |
Zivile Sukyte |
Leedu |
Leedu põllumajandusministeerium (Ministry of Agriculture of the Republic of Lithuania) |
14. |
Ilona Sadovskaite |
Leedu |
Leedu põllumajandusministeerium (Ministry of Agriculture of the Republic of Lithuania) |
15. |
Barbara Zanetti |
Itaalia |
Riiklik maaeluvõrgustik (INEA - National Rural Network of Italy) |
16. |
Annalisa Del Prete |
Itaalia |
Riiklik maaeluvõrgustik (INEA - National Rural Network of Italy) |
17. |
Giuseppe Gargano
|
Itaalia |
Maaeluvõrgustiku üksus (Italian NRN) |
18. |
Donald Aquilina |
Malta |
Malta loodusvarade ja maaelu arengu ministeerium (Ministry for Resources and Rural Affairs of Malta) |
19. |
Beata Krajewska |
Poola |
Poola põllumajanduse ja maaelu arengu ministeerium (Ministry of Agriculture and Rural Development) |
20. |
René Kusier |
Taani |
Riiklik maaelu- ja kalandusvõrgustiku üksus |
21. |
Hanane ALLALI-PUZ |
Prantsusmaa |
Prantsusmaa põllumajanduse, toidu ja kalanduse ministeerium (Ministère de l'Agriculture, de l'Alimentation et de la Pêche) |
22. |
Toomas Kevvai |
Eesti |
Eesti Põllumajandusministeerium |
23. |
Anneli Kimmel |
Eesti |
Eesti Põllumajandusministeerium |
24. |
Katre Kets |
Eesti |
Eesti Põllumajandusministeerium |
25. |
Indrek Tammoja |
Eesti |
Eesti Leader tegevusgrupp Kodukant Läänemaa |
26. |
Arno Kannike |
Eesti |
Eesti Leader tegevusgrupp Põhja-Harju Koostöökogu |
27. |
Enno Selirand |
Eesti |
Eesti Leader tegevusgrupp Põhja-Harju Koostöökogu |
28. |
Ave Bremse |
Eesti |
Eesti maaeluvõrgustiku üksus (Maamajanduse Infokeskuse, maaeluvõrgustiku büroo) |
29. |
Krista Kõiv |
Eesti |
Eesti maaeluvõrgustiku üksus (Maamajanduse Infokeskuse, maaelu- ja kalandusvõrgustiku osakond) |
30. |
Reve Lambur |
Eesti |
Eesti maaeluvõrgustiku üksus (Maamajanduse Infokeskuse, maaeluvõrgustiku büroo) |
31. |
Erik Lööper |
Eesti |
Eesti maaeluvõrgustiku üksus (Maamajanduse Infokeskuse, maaeluvõrgustiku büroo) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
_________________ |
_________________________ |
______________________________ |