EST Maainfo Maaelu võrgustikutöö osakond / Maamajanduse analüüsi osakond Maainfo Maaeluvõrgustik Maainfo ÜRITUSED Maainfo ÜRITUSTE abileht - üleminekuks uuele veebile Maainfo 2010.02.18.-19 - registreeritud osalejad
 
 
Maainfo
Maainfo
EST   Maainfo   ENG
 
  Põllumajandusuuringute Keskus
Maainfo
  Maaeluvõrgustik
Maainfo
Maainfo
PROJEKTINÄITED
Maainfo
INFOKIRI VÕRGUKIRI
Maainfo
NÄITUSED
Maainfo
KONKURSID
Maainfo
AVATUD TALUDE PÄEV 2020
Maainfo
ARUKAD KÜLAD
Maainfo
KOHALIKU TOIDU VÕRGUSTIKUD
Maainfo
NAISED MAAPIIRKONNAS
Maainfo
SOTSIAALNE TALUPIDAMINE
Maainfo
EUROOPA MAAELUVÕRGUSTIK
Maainfo
EESTI MAAELUVÕRGUSTIK 2007-2013
Maainfo
INFOMATERJALID
Maainfo
TELEPROJEKTID
Maainfo
EESTI MAAELUVÕRGUSTIK 2014-2020
  INNOVATSIOONIVÕRGUSTIK
Maainfo
  LEADER
Maainfo
  Trükised
Maainfo
  UURINGUD
Maainfo
  Põllumajandusliku raamatupidamise andmebaas (FADN)
Maainfo
  Konsulentidele kutse andmine
Maainfo
  Maamajanduse analüüsi osakonna ja maaelu võrgustikutöö osakonna kontaktid
Maainfo

2010.02.18.-19 - registreeritud osalejad

   

18. - 19. veebruar 2010 - Leader määruse rakendamise infopäev kohalikele tegevusgruppidele ja tegevusgruppide algatusel - tegevusgruppide foorum

18. veebruar 2010


Jrk nr

Osaleja nimi

Organisatsiooni/
asutuse nimi

Positsioon organisatsioonis või organisatsiooni suhtes (koostööpartner, ekspert) ja muu info




1. Karl Õmblus Võrtsjärve Ühendus tegevjuht (osaleb 18.-19. veebruar)
2. Anneli Viitkin Võrumaa Partnerluskogu juhatuse esimees (osaleb 18.-19.veebruar)
3. Mercedes Merimaa Pärnu Lahe Partnerluskogu tegevjuht (osaleb 18.-19.veebruar)
4. Marika Kose Pärnu Lahe Partnerluskogu meetmespetsialist (osaleb 18.-19.veebruar)
5. Aivar Kuuskvere Võrtsjärve Ühendus juhatuse esimees (osaleb 18.-19.veebruar)
6. Kaire Sardis Jõgevamaa Koostöökoda projektijuht (osaleb 18. veebruar)
7. Ene Sarapuu Kodukant Läänemaa tegevjuht (osaleb 18.-19.veebruar)
8. Anu-Lii Jürman Kodukant Läänemaa juhatuse esimees (osaleb 18.-19.veebruar)
9. Deiw Rahumägi Nelja Valla Kogu juhatuse esimees / tegevjuht (osaleb 18.-19.veebruar)
10. Tiiu Rüütle Põlvamaa Partnerluskogu tegevjuht (osaleb 18.-19.veebruar)
11. Haimar Sokk   moderaator (osaleb 19.veebruar)
12. Aili Keldo Valgamaa Partnerluskogu kogukonna meetmete (Valged laigud, Väärt elukeskkond, Külakukkur) koordinaator (osaleb 18.veebruar)
13. Aile Viks

Valgamaa Partnerluskogu

noorte meetmete (Noor Valgamaa, Noorte võimalused maal) koordinaator (osaleb 18.veebruar)
14. Kadri Vask Valgamaa Partnerluskogu raamatupidaja-assistent (osaleb 18.-19. veebruar)
15. Tiina Ivask Valgamaa Partnerluskogu tegevjuht (osaleb 19.veebruar)
16. Jaak Vitsur Raplamaa Partnerluskogu tegevjuht (osaleb 18.-19.veebruar)
17. Iris Haiba Raplamaa Partnerluskogu nõustaja (osaleb 18.-19.veebruar)
18. Maimu Niitsoo Raplamaa Partnerluskogu projektide hindamise ekspert (osaleb 18.-19.veebruar)
19. Ülle Leesmaa Lõuna-Järvamaa Koostöökogu tegevjuht (osaleb 18.-19.veebruar)
20. Tiina Sergo Ida-Harju Koostöökoda juhatuse esimees (18.-19.veebruar)
21. Marge Tõnisson Ida-Harju Koostöökoda koordinaator-assistent (18.veebruar)
22. Demis Voss Ida-Harju Koostöökoda projektihindamiskomisjoni liige (18. veebruar)
23 Koit Kelder Saarte Koostöökogu tegevjuht (18.-19.veebruar)
24. Sulvi Munk Saarte Koostöökogu nõustaja (18.-19.veebruar)
25. Merle Adams Rohelise Jõemaa Koostöökogu tegevjuht (18.veebruar)
26. Enn Kuslap Rohelise Jõemaa Koostöökogu juhatuse aseesimees (19.veebruar)
27. Aili Ilves Virumaa Koostöökogu tegevjuht(18.-19.veebruar)
28. Signe Zupsmann Piiriveere Liider projektijuht (18.veebruar)
29. Imbi Nurmoja Hiidlaste Koostöökogu nõustaja (18.-19.veebruar)
30. Malle Rooba Järva Arengu Partnerid juhatuse esimees (18.-19.veebruar)
31. Silva Anspal Järva Arengu Partnerid tegevjuht (18.-19.veebruar)
32. Maiu Mäe Järva Arengu Partnerid juhatuse liige (18.-19.veebruar)
33. Piret Leskova Mulgimaa Arenduskoda tegevjuht (18.-19.veebruar)
34. Raili Uibopuu Mulgimaa Arenduskoda raamatupidaja (18.-19.veebruar)
35. Aivar Niinemägi PAIK juhataja (18.-19.veebruar)
36. Elle Allik PAIK nõustaja (18.-19.veebruar)
37. Heiki Vuntus Arenduskoda tegevjuht (18.veebruar)
38. Milli Kikkas Arenduskoda projektitaotluste nõustaja (18.veebruar)
39. Tiina Vilu Arenduskoda projektitaotluste nõustaja (18.veebruar)
40. Merike Koov Arenduskoda projektitaotluste nõustaja (18.veebruar)
41. Mare Sikkut Partnerid tegevjuht (18.-19. veebruar)
42. Aili Taal Partnerid juhatuse liige (18. veebruar)
43. Ester Velliste Lõuna-Järvamaa Koostöökogu raamatupidaja (18.veebruar)
44. Arno Kannike Põhja-Harju Koostöökogu tegevjuht (18.veebruar)
45. Margit Pärtel Põhja-Harju Koostöökogu hindamiskomisjoni esimees (18.-19.veebruar)
46. Enno Selirand Põhja-Harju Koostöökogu juhatuse liige (19.veebruar)
47. Tiit Eenmaa Põhja-Harju Koostöökogu juhatuse liige (18. veebruar)
48. Peeter Böckler Põhja-Harju Koostöökogu liige (19. veebruar)
49. Liilia Raimets Tartumaa Arendusselts nõustaja/raamatupidaja (18.veebruar)
50. Kaidi Randpõld Tartumaa Arendusselts nõustaja (18.veebruar)
51. Lilian Saage Lääne-Harju Koostöökogu juhatuse esimees (18.veebruar)
52. Ülle Marits Kirderanniku Koostöökogu tegevjuht (18.-19.veebruar)
53. Heino Elstein PRIA Võrumaa teenindusbüroo
54. Enn Kipper PRIA Võrumaa teenindusbüroo
55. Anu Emberg PRIA Raplamaa teenindusbüroo
56. Raul Mölder PRIA Raplamaa teenindusbüroo
57. Kersti Vill-Sulp PRIA

Põlvamaa teenindusbüroo

58. Reet Plaan PRIA Põlvamaa teenindusbüroo
59. Aivar Antso PRIA Pärnumaa teenindusbüroo
60. Raili Vahter PRIA Lääne-Virumaa teenindusbüroo
61. Tiit Piirimäe PRIA Lääne-Virumaa teenindusbüroo
62. Elsa Hundt PRIA Lääne-Virumaa teenindusbüroo
63. Liivi Harf PRIA Lääne-Virumaa teenindusbüroo
64. Urmas Saarna PRIA Hiiumaa teenindusbüroo
65. Heidi Saamann PRIA Järvamaa teenindusbüroo
66. Katrin Puhm PRIA Harjumaa teenindusbüroo
67. Eve Priimägi PRIA Harjumaa teenindusbüroo
68. Jaak Kask PRIA maaelu investeeringutoetuste büroo peaspetsialist
69. Krista Tõnisson PRIA maaelu investeeringutoetuste büroo peaspetsialist
70. Maria Sarv PRIA maaelu investeeringutoetuste büroo peaspetsialist
71. Anneli Kimmel Põllumajandusministeerium maaelu arengu osakonna kohaliku algatuse ja elukeskkonna büroo juhataja
72. Katre Kets Põllumajandusministeerium maaelu arengu osakonna kohaliku arengu ja elukeskkonna büroo peaspetsialist
73. Krista Kõiv Maamajanduse Infokeskus maaelu- ja kalandusvõrgustiku osakonna juhataja
74. Ave Bremse Maamajanduse Infokeskus maaeluvõrgustiku büroo juhataja
75. Ester Valdvee Maamajanduse Infokeskus maaelu- ja kalandusvõrgustiku osakonna juhtivspetsialist
  _________________ _________________________ ______________________________

Viimati muudetud: 13.03.2010

August 2020
Tagasi  Edasi
Maainfo
     

Päevakajalised asjad
Maainfo
Märka LEADERit 2.0 VIDEKONKURSI videod
ETKL: Eestimaa Talupidajate Keskliit valis uue nõukogu
EUROOPA VÕRGUSTIK: Otsitakse eksperte maaelu pikaajalise visiooni #rural2040 töögruppi
ANNA OMA HÄÄL - Märka LEADERit 2.0 Rahva Lemmiku valimine avatud!
MAAELUVÕRGUSTIK: Konkurss 2020 - Märka LEADERit 2.0 - Piirkonna areng (1)
MAAELUVÕRGUSTIK: Konkurss 2020 - Märka LEADERit 2.0 - Koostöö ja kaasamine (2)
MAAELUVÕRGUSTIK: Konkurss 2020 - Märka LEADERit 2.0 - Uuenduslik (3)
MAAELUVÕRGUSTIK: Konkurss 2020 - Märka LEADERit 2.0 - Keskkonna- ja kliimasõbralik (4)
MAAELUVÕRGUSTIK: Konkurss 2020 - Märka LEADERit 2.0 - Parimad LEADER rahvusvahelised koostöö projektid (6)
MAAELUVÕRGUSTIK: Konkurss 2020 - Märka LEADERit 2.0 nominendid selgunud
MAAELUVÕRGUSTIK: LEADER suveseminar
MAAELUVÕRGUSTIK: Konkursi "Märka LEADERit 2.0" tunnustusüritus

2 logo maaeluvõrgustikule

 
 
Maainfo
  Jäneda, Tapa vald 73602, Lääne-Virumaa, Tel 384 9700, seminar (at) pmk.agri.ee
Maainfo