MAAELUVÕRGUSTIK: Veebiseminar "Toidukadu ja -jäätmed toidutarneahelas"
Toimumisaeg: 18.02.2021
Toimumiskoht: Vebinar
Sihtgrupp: Toidukadude teema huvilised
|
|
Neljapäeval, 18. veebruaril 2021 kell 10:00-12:00 toimub tasuta vebinar kõigile, keda huvitavad toidukadude ja -raiskamise teemad.
Eesti Maaülikooli teadlane Rando Värnik ja Stockholmi Keskkonnainstituudi Tallinna Keskuse vanemekspert Evelin Piirsalu tutvustavad toidukadude ja -jäätmete teemat esmatootmises ning ülejäänud toidutarneahelas.
PhD Anne Põder annab ülevaate RITA Varustuskindluse projektist.
|
Veebiseminari jälgimine Youtube keskkonnas LINK
Registreerimine suletud! Vebinar on järelvaadatav Youtube LINGI kaudu.
PÄEVAKAVA
18. veebruar 2021
Neljapäev
|
10.00 - 12.00 |
Ettekanded:
- "Toidukadu esmatootmise tarneahelas Eestis (2017-2020)" - Eesti Maaülikooli professor Rando Värnik
- "Toidujäätmed ja -kadu toidutarneahelas ning nende põhjused" - Stockholmi Keskkonnainstituudi (SEI) Tallinna Keskuse vanemekspert Evelin Piirsalu
- "Toidu tarneahelad ja varustuskindlusega seotud väljakutsed" - Eesti Maaülikooli teadlane Anne Põder
- Vestlust juhib Karme Petrutis, PMK maaelu võrgustikutöö osakond
- Ülekande teostus: Erik Lööper, PMK maaelu võrgustikutöö osakond
|
TOIDUKADUDE teemal:
Ürituse läbiviimine on toetatud Eesti maaelu arengukava tehnilise abi vahenditest maaeluvõrgustiku tegevusele.
Üritus on registreeritud osalejatele tasuta.
Vaata maaeluvõrgustiku vebinare:
Viimati muudetud: 19.02.2021
Hoiatus! Vabu kohti hetkel ei ole.
1. |
Mercedes Merimaa |
Pärnu Lahe Partnerluskogu |
2. |
Veronika Vaino |
Catering Kene OÜ |
3. |
Meeli Lindsaar |
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda |
4. |
Anneli Poldra |
Ida-Harju Koostöökoda |
5. |
Ülle Jukk |
Jõgevamaa Koostöökoda |
6. |
Margit Pärtel |
Põhja-Harju Koostöökogu |
7. |
Reigo Lehtla |
ELVL |
8. |
Kaie Sakala |
Saarde Vallavalitsus |
9. |
Kerli Lambing |
Lääne-Harju Vallavalitsus |
10. |
Katrin Luke |
NORMAN RAVIMTAIMED OÜ |
11. |
Dagmar Hoder |
MTÜ Tipu Looduskool |
12. |
Kristine Saar |
AS Järvamaa Haigla |
13. |
Triinu Arm |
Alutaguse juust OÜ |
14. |
Kaire Jakobson |
Siidrimaja OÜ |
15. |
Katrin Koppel |
Saaremaa vallavalitsus |
16. |
Kristel Kibin |
Keskkonnaministeerium |
17. |
Piret Lang |
Muhu Vallavalitsus |
18. |
Triin Palmipuu |
|
19. |
Jane Raamets |
Tallinna Tehnikaülikool |
20. |
Lüüli Junti |
Tallinna Strateegiakeskus ringmajanduse osakond |
21. |
Maris Matkur |
Laugu külalistemaja |
22. |
Maarja Mõtus |
Riigikantselei Innotiim |
23. |
Urve Soo |
Mustvee vald,Voore kogukonnakogu |
24. |
Kerli Laur |
Saku Vallavalitsus |
25. |
mailiis kaljula |
Eesti Linnade ja Valdade Liit |
26. |
Irina Ermel |
MTÜ Sooveere, Ulila Keskus |
27. |
Remi Treier |
Haapsalu Linnavalitsus |
28. |
Lauri Priimägi |
Eesti vabaõhumuuseum |
29. |
Kristi Lember |
Maaeluministeerium |
30. |
Janne Lepp |
Haapsalu Linnavalitsus |
31. |
Priit Haavamäe |
OÜ Kagureis, Hotell Pesa |
32. |
Epp hunt |
Surfhunt.oü |
33. |
Made Saadve |
Keskkonnaministeerium |
34. |
Ingrid Hermet |
Nutriloop |
35. |
Merle Saviauk |
As Pepsico Eesti |
36. |
Dagny Kungus |
|
37. |
Ants-Hannes Viira |
Eesti Maaülikool |
38. |
Tarko Vool |
|
39. |
Ahto Tilk |
Maaeluministeerium |
40. |
Katri Kall |
Eesti Maaülikool |
41. |
Maarja Treimann |
Eesti Maaülikool |
42. |
Anu Hellenurme |
Anu Ait OÜ |
43. |
Eesti Maaülikool |
Estonian University of Life Science |
44. |
Katrin Trumann |
MTÜ Loona |
45. |
Ethel Elbrecht |
|
46. |
Krista Nurk |
|
47. |
Mati Roasto |
Eesti Maaülikool |
48. |
Urmas Kruuse |
Maaeluministeerium |
49. |
Epp Saluveer |
Scandagra Eesti AS |
50. |
Erkki Karo |
TalTech |
51. |
Kersti Kahu |
Polli aiandusuuringute keskus |
52. |
Tiina Hiis |
Maxima Eesti OÜ |
53. |
Epp Songisepp |
BioCc OÜ |
54. |
Helgi Kristjan |
Prowints OÜ |
55. |
Liina Kanarbik |
Tallinna Strateegiakeskus |
56. |
Arno Kannike |
Põhja-Harju Koostöökogu |
57. |
Raili Mengel |
MTÜ Eesti Maaturism |
58. |
Katrin Papp |
MTÜ Eesti Maaturism |
59. |
Kadri Aljas |
Hiiumaa Vallavalitsus |
60. |
Kristiina Hindreks |
Mooste Viinavabrik |
61. |
Angelika Asper |
Kloostrimetsa Fideikomiss UÜ / Korjuse-Vanapere talu |
62. |
Tarmo Määltsemees |
Loodussahver OÜ |
63. |
Veeve Kaasik |
Kasesalu Mahetalu |
64. |
Maiu Lauring |
|
65. |
Sirle Tomson |
|
66. |
Ulvi Gilden |
OÜ Lähtru-Loigu |
67. |
Ave-Ly Toomvap |
Eesti Maaülikool |
68. |
Katrin Laikoja |
Eesti Maaülikool |
69. |
Piret Raudsepp |
Eesti Maaülikool |
70. |
Kristiina Õun |
OÜ Karmelia |
71. |
Katrin Kepp |
Eesti Maaülikool |
72. |
Karin Kiss |
Eesti Maaülikool |
73. |
Kaimo Kesküla |
Alt-Lauri mahetalo |
74. |
Kaja Karlson |
MTÜ Kodukant Läänemaa |
75. |
Anne Luik |
EMÜ |
76. |
Hedi Kaldmäe |
Eesti Maaülikool |
77. |
Kersti Liivorg |
Keskkonnaministeerium |
78. |
Johanna Liisa Järveläinen |
Tallinna Ülikool |
79. |
Tuuli Vreimann |
OÜ Maves |
80. |
Kaire Märtin |
keskkonnaministeerium |
81. |
Krista Tõnisson |
Keskkonnaministeerium |
82. |
Krista Kupits |
keskkonnaministeerium |
83. |
Vivia Aunapuu-Lents |
Sotsiaalministeerium |
84. |
Rain Kuldjärv |
TFTAK |
85. |
Maiu Kallas |
Maiu Oü |
86. |
Attiya |
EMU |
87. |
Aija Kosk |
TalTech Tartu Kolledž |
88. |
Marek Tepper |
Eesti Maaülikool |
89. |
Aiki Linroos |
|
90. |
Krista Kulderknup |
Organic Estonia MTÜ |
91. |
Kersti Aro |
Eesti Maaülikool |
92. |
Elen Peetsmann |
Eesti Maaülikool |
93. |
Mari Kala |
Keskkonnaamet |
94. |
Annika Jaanimägi |
|
95. |
Piet Boerefijn |
Eesti Toidupank |
96. |
Taavi Kiisk |
Eesti Maaülikool |
97. |
Katrin Sarapuu |
Hiiumaa Arenduskeskus |
98. |
Taavi Tikk |
Estiko-Plastar AS |
99. |
Tõnis Paara |
Estiko Plastar As |
100. |
Miko Merelaht |
|
101. |
Riina Trumm |
Lõuna-Järvamaa Koostöökogu |
102. |
Angela Koit |
SA Hiiumaa Arenduskeskus |
103. |
Sigrit Mäeots |
Järvamaa kutsehariduskeskus |
104. |
Sigrid Purgats |
Tartu Toidupank |
105. |
Kaja Orupõld |
Eesti Maaülikool |
106. |
Aleksander Ugur |
Toiduakadeemia oü |
107. |
Ly Johansen |
Hiiu Gourmet OÜ |
108. |
Meeli Teder |
Raasiku Valla O.T.T. MTÜ |
109. |
Kaidi Jakobson |
|
110. |
Liina kiviselg |
|
111. |
Evelyn Tõniste |
Antsla Tarbijate Ühistu |
112. |
Maarit Toompuu |
Öun Drinks OÜ |
113. |
Maarja Orusalu |
Lahemaa looduskool |
114. |
Annemari Kask |
Tallinna Strateegiakeskus |
115. |
Ülle Prommik |
Tartu Linnavalitsus |
116. |
Sirle Sõstra |
Tartu LV |