EST Maainfo Maaelu võrgustikutöö osakond / Maamajanduse analüüsi osakond Maainfo Maaeluvõrgustik Maainfo ÜRITUSED Maainfo ÜRITUSTE abileht - üleminekuks uuele veebile Maainfo 2010.01.28.-29 - registreeritud osalejad
 
 
Maainfo
Maainfo
EST   Maainfo   ENG
 
  Põllumajandusuuringute Keskus
Maainfo
  Maaeluvõrgustik
Maainfo
Maainfo
PROJEKTINÄITED
Maainfo
INFOKIRI VÕRGUKIRI
Maainfo
NÄITUSED
Maainfo
KONKURSID
Maainfo
AVATUD TALUDE PÄEV 2020
Maainfo
ARUKAD KÜLAD
Maainfo
KOHALIKU TOIDU VÕRGUSTIKUD
Maainfo
NAISED MAAPIIRKONNAS
Maainfo
SOTSIAALNE TALUPIDAMINE
Maainfo
EUROOPA MAAELUVÕRGUSTIK
Maainfo
EESTI MAAELUVÕRGUSTIK 2007-2013
Maainfo
INFOMATERJALID
Maainfo
TELEPROJEKTID
Maainfo
EESTI MAAELUVÕRGUSTIK 2014-2020
  INNOVATSIOONIVÕRGUSTIK
Maainfo
  LEADER
Maainfo
  Trükised
Maainfo
  UURINGUD
Maainfo
  Põllumajandusliku raamatupidamise andmebaas (FADN)
Maainfo
  Konsulentidele kutse andmine
Maainfo
  Maamajanduse analüüsi osakonna ja maaelu võrgustikutöö osakonna kontaktid
Maainfo

2010.01.28.-29 - registreeritud osalejad

   

28. - 29. jaanuar 2010 – Leader meetme püsihindamise ja strateegia arendamise käsiraamatut tutvustavale seminarile registreerunud osalejad:

26. jaanuar seisuga


Jrk nr

Osaleja nimi

Organisatsiooni/
asutuse nimi

Positsioon organisatsioonis või organisatsiooni suhtes (koostööpartner, ekspert)




1. Jaak Vitsur Raplamaa Partnerluskogu tegevjuht (osaleb 28.jaanuaril)
2. Maimu Niitsoo Raplamaa Partnerluskogu projektiekspert (osaleb 28. jaanuaril)
3. Elle Allik PAIK nõustaja
4. Aivar Niinemägi PAIK tegevjuht (osaleb 29. jaanuaril)
5. Signe Zupsmann Piiriveere Liider projektijuht
6. Airi Purge Piiriveere Liider projektiassistent
7. Malle Rooba Järva Arengu Partnerid juhatuse esimees
8. Silva Anspal Järva Arengu Partnerid tegevjuht
9. Tiina Ivask Valgamaa Partnerluskogu tegevjuht
10. Aile Viks Valgamaa Partnerluskogu koordinaator
11. Ülle Leesmaa Lõuna-Järvamaa Koostöökogu tegevjuht (osaleb 29. jaanuaril)
12. Kristiina Liimand Tartumaa Arendusselts tegevjuht
13. Liilia Raimets Tartumaa Arendusselts raamatupidaja
14. Heiki Vuntus Arenduskoda tegevjuht
15. Tiina Vilu Arenduskoda projektitaotluste nõustaja
16. Mai Kolnes Võrumaa Partnerluskogu tegevjuht
17. Koit Kelder Saarte Koostöökogu tegevjuht
18. Arno Kannike Põhja-Harju Koostöökoda tegevjuht
19. Marika Kose Pärnu Lahe Partnerluskogu meetmespetsialist
20. Karl Õmblus Võrtsjärve Ühendus tegevjuht
21. Aili Ilves Virumaa Koostöökogu tegevjuht
22. Ene Sarapuu Kodukant Läänemaa tegevjuht
23 Indrek Tammoja Kodukant Läänemaa juhiabi
24. Imbi Nurmoja Hiidlaste Koostöökogu tegevuskeskuse nõustaja
25. Üllar Padari Hiidlaste Koostöökogu juhatuse esimees
26. Ülle Marits Kirderanniku Koostöökogu tegevjuht
27. Meelis Kaljurand Kirderanniku Koostöökogu juhatuse liige
28. Demis Voss Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus konsultant (osaleb 28.jaanuaril)
29. Piret Leskova Mulgimaa Arenduskoda tegevjuht
30. Ene Saar Mulgimaa Arenduskoda juhatuse esimees
31. Jõgevamaa Koostöökoda Aive Tamm tegevjuht
32. Jõgevamaa Koostöökoda Reet Alev juhatuse liige (osaleb 29.jaanuaril)
33. Nelja Valla Kogu Deiw Rahumägi tegevjuht
34. Nelja Valla Kogu Mihkel Pukk juhatuse liige
35. Põhja-Harju Koostöökogu Veikko Juusu hindamiskomisjoni liige
36. Põhja-Harju Koostöökogu Enno Selirand juhatuse liige
37. Ida-Harju Koostöökoda Tiina Sergo juhatuse esimees
38. Ida-Harju Koostöökoda Marge Tõnisson koordinaator-assistent
39. Võrtsjärve Ühendus Aivar Kuuskvere juhatuse esimees
40. Lääne-Harju Koostöökogu Lilian Saage juhatuse esimees
41. Põlvamaa Partnerluskogu täpsustamisel (osaleb 28. jaanuaril)
42. Partnerid Mare Sikkut tegevjuht
43. Mati Mõtte Eesti Maaülikool

maamajanduse uuringute ja analüüsi osakonna juhataja

44. Risto Räisa Eesti Maaülikool maamajanduse uuringute ja analüüsi osakonna juhtivspetsialist
45. Kersti Aro Eesti Maaülikool maamajanduse uuringute ja analüüsi osakonna juhtivspetsialist
46. Rivo Noorkõiv OÜ Geomedia juhatuse esimees (osaleb 29. jaanuaril)
47. Ülo Randaru OÜ Geomedia projektijuht (osaleb 29. jaanuaril)
48. Katre Kets Põllumajandusministeerium maaelu arengu osakonna kohaliku arengu ja elukeskkonna büroo peaspetsialist
49. Krista Kõiv Maamajanduse Infokeskus maaelu- ja kalandusvõrgustiku osakonna juhataja
50. Ave Bremse Maamajanduse Infokeskus maaeluvõrgustiku büroo juhataja
  _________________ _________________________ ______________________________

Viimati muudetud: 13.03.2010

August 2020
Tagasi  Edasi
Maainfo
     

Päevakajalised asjad
Maainfo
ETKL: Eestimaa Talupidajate Keskliit valis uue nõukogu
EUROOPA VÕRGUSTIK: Otsitakse eksperte maaelu pikaajalise visiooni #rural2040 töögruppi
ANNA OMA HÄÄL - Märka LEADERit 2.0 Rahva Lemmiku valimine avatud!
MAAELUVÕRGUSTIK: Konkurss 2020 - Märka LEADERit 2.0 - Piirkonna areng (1)
MAAELUVÕRGUSTIK: Konkurss 2020 - Märka LEADERit 2.0 - Koostöö ja kaasamine (2)
MAAELUVÕRGUSTIK: Konkurss 2020 - Märka LEADERit 2.0 - Uuenduslik (3)
MAAELUVÕRGUSTIK: Konkurss 2020 - Märka LEADERit 2.0 - Keskkonna- ja kliimasõbralik (4)
MAAELUVÕRGUSTIK: Konkurss 2020 - Märka LEADERit 2.0 - Parimad LEADER rahvusvahelised koostöö projektid (6)
MAAELUVÕRGUSTIK: Konkurss 2020 - Märka LEADERit 2.0 nominendid selgunud
MAAELUVÕRGUSTIK: LEADER suveseminar
MAAELUVÕRGUSTIK: Konkursi "Märka LEADERit 2.0" tunnustusüritus

2 logo maaeluvõrgustikule

 
 
Maainfo
  Jäneda, Tapa vald 73602, Lääne-Virumaa, Tel 384 9700, seminar (at) pmk.agri.ee
Maainfo